ARTISTRY Dermasonic

ARTISTRY Dermasonic

Urządzenie do pielęgnacji skóry, wspierające w procesie wchłaniania zawartych w kosmetykach ARTISTRY składników odżywczych. 
Innowacyjne urządzenie dostępne z trzema oddzielnymi głowicami: Głowicą z ultradźwiękową Szpatułką, Głowicą z Galwanicznym Jonem Dermalnym i nową nakładką Ultimate Eye (sprzedawane oddzielnie). Przeznaczone do użytku w domu.

Recenzja redakcji

Urządzenie Dermasonic daje możliwość profesjonalnego dbania o skórę, w domu, codziennie. Jest proste i intuicyjne w obsłudze, a efekty można zobaczyć już po pierwszym użyciu. Ale od początku! Wszystkie elementy tego produktu – od opakowania po samo urządzenie, są przepięknie wykonane, z wysokiej jakości materiałów i wyglądają stylowo. Zatem doskonale nadają się na prezent, a ich urok dodatkowo umili codzienną pielęgnację.

W zestawie podstawowym – Dermasonic – znajduje się urządzenie, głowica z Galwanicznym Jonem Dermalnym, głowica z ultradźwiękową szpatułką, podstawka do ładowania, ładowarka i instrukcja.

Podczas pierwszego użycia, warto zapoznać się z instrukcją, aby wykonać wszystko zgodnie z zaleceniami producenta.

Na początku musimy naładować urządzenie. Dermasonic ładuje się bardzo szybko. W zasadzie po 3h, dioda zaczyna świecić na zielono, a zatem urządzenie jest gotowe do pracy.

Na początku używamy urządzenia Dermasonic z głowicą z ultradźwiękową szpatułką. Po nałożeniu głowicy na urządzenie i włączeniu go, można od razu przystąpić do oczyszczania twarzy. Nie trzeba ustawiać żadnych trybów, urządzenie jest gotowe do pracy. Należy zwilżyć twarz wodą lub tonikami Artistry. Szpatułka tworzy wibracje dźwiękowe na poziomie 30 000 Hz wywołujące efekt strumienia perlistego. Odczuwalnie, to bardzo delikatne wibracje, ale skutecznie oczyszczające zaskórniki, sebum czy pozostałości makijażu. Pozostałości widać na spodniej części szpatułki. Cały jednorazowy zabieg obliczony jest na 1,5 minuty, po tym czasie urządzenie się wyłącza. Za pierwszym razem musiałam dwukrotnie powtórzyć zabieg, ale z czasem nabrałam wprawy. Dla osób, które mają skórę zanieczyszczoną z wypryskami, zalecane jest użycie tej szpatułki dwa razy dziennie. Ja używam najczęściej wieczorem, a czasami rano. Obsługa jest tak prosta, jak używanie szczoteczki do mycia zębów, naprawdę można bez problemu dołączyć używanie Dermasonic do codziennej porannej rutyny. Skóra po użyciu szpatułki ultradźwiękowej Dermasonic jest wygładzona, miękka, jaśniejsza, wyraźnie bardzo dobrze oczyszczona.

Drugi etap pielęgnacji to użycie głowicy z Galwanicznym Jonem Dermalnym. Pełni ona ważną funkcję, stymuluje i masuje skórę na mikropoziomie, co umożliwia przenikanie składników serum ARTISTRY do głębszych warstw skóry, co zwiększa skuteczność działania kosmetyku. Ważna uwaga: tej głowicy używa się tylko z serum. Nie należy używać jej z kremami, ponieważ nie zadziała. Kremy mają zbyt gęstą konsystencję.  

Po nałożeniu głowicy na urządzenie, włączmy je i wybieramy intensywność działania, a następnie przesuwając palcem do dołu, odpowiedni tryb, zgodny z serum, który chcemy zastosować. Jest 6 trybów: liftingujący (LIFT), przeciwzmarszczkowy (WRINKLE), nasycającym witaminą C (VITAMIN C), nawilżający (HYDRATE), rozświetlający (RADIANT) oraz SIGNATURE SELECT. Wszystkie tryby działają na zasadzie optymalizacji prądów jonowych.

Przed nałożeniem serum użyłam Emulsji Zmiękczającej Artistry Youth Xtend, która dodatkowo przygotowuje skórę na przyjęcie składników odżywczych z serum. Natomiast do głownej pielęgnacji użyłam serum wygładzające ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™, ponieważ dobrze nawilża i zmniejsza widoczność porów. Do tego serum na urządzeniu wybieram tryb HYDRATE.

Ciekawostka: Dermasonic jest zaprojektowane tylko do samodzielnego użycia. Musisz trzymać je w dłoni i przyłożyć do swojej twarzy, wtedy urzadzenie jest aktywowane. Chciałam ten profi zabieg wykonać mojej mamie, a tu niespodzianka, urządzenie nie działa. Mama z radością wykonała je sobie sama.

Jakie są moje wrażenia z używania Dermasonic? Bardzo dobre. Rzeczywiście to profesjonalne urządzenie do wykorzystania w domu i to codziennie. Cena również jest bardzo korzystna, jak na takie działanie i jakość urządzenia. Dermasonic jest w każdym aspekcie bardzo przemyślanym urządzeniem. Wygodnie się go używa, jest przydatne, praktyczne i wykonane z wysokiej jakości materiałów (głowica z jonem dermalnym pokryta tytanem). Jeśli chcesz zatem podnieść swoją codzienną pielęgnację na wyższy poziom, Dermasonic będzie dobrym wyborem.

 

Share this product

Powiązane produkty