ARTISTRY YOUTH XTEND™ odżywczy krem pod oczy

ARTISTRY YOUTH XTEND™ odżywczy krem pod oczy

Krem przeciwzmarszczkowy o bogatej formule.

Ma działnie wygładzające skórę. Zmniejsza widoczność zmarszczek wokół oczu.

Działa nawilżająco. Odżywia skórę wokół oczu.

Spowalnia proces starzenia chroniąc skórę przed wolnymi rodnikami.

Odżywczy krem pod oczy ARTISTRY YOUTH XTEND jest niezbędny element codziennej pielęgnacji. Zawiera specjalne składniki, które zapewniają odpowiednią pielęgnację delikatnej skóry wokół oczu. Wygładza i ujędrnia skórę, w widoczny sposób zmniejszając drobne linie i zmarszczki. Przy regularnym stosowaniu można zauważyć, że krem niweluje obecne niedoskonałości skóry, ale także zapobiega ich powstawaniu. Spowalnia oznaki starzenia.

Wyniki badań:

93% kobiet biorących udział w badaniach klinicznych potwierdziło, że już w ciągu 2 tygodni stosowania kremu nastąpiło widoczne zmniejszenie drobnych linii i zmarszczek.

Skóra staje się mocniejsza i jędrniejsza dzięki zwiększeniu produkcji protein o 280% na skutek działania Kompleksu LifeSirt.

Wyjątkowa technologia, na bazie której opracowany został Peptyd Micro-X6, skutecznie naprawia codzienne uszkodzenia skóry.

Krem odpowiednio nawilża skórę i w konsekwencji poprawia trwałość makijażu.

Cena 256 pln

Recenzja redakcji

Krem pod oczy ARTISTRY YOUTH XTEND™ ma bogatą konsystencję, która od razu koi wrażliwą okolicę pod oczami. Po trzech tygodniach codziennego stosowania kremu, zauważyłam, że skóra jest jaśniejsza, a „kurze łapki” są mniej widoczne. Krem jest bardzo delikatny, nie powoduje łzawienia oczu, podrażnienia, czy zaczerwienienia skóry. Skóra pod oczami jest jędrniejsza, znacznie lepiej nawilżona, nie jest ściągnięta. Krem dobrze współgra z podkładem pod oczy, nie waży go. Zdecydowanie godny polecenia do codziennej pielęgnacji. Warto go stosować z Dermasonic Ultimate Eye.

Share this product

Powiązane produkty