ARTISTRY YOUTH XTEND Emulsja Zmiękczająca (tonik)

ARTISTRY YOUTH XTEND Emulsja Zmiękczająca (tonik)

Luksusowy preparat pielęgnacyjny. Poprawia zdolność skóry do zatrzymywania wilgoci, dzięki czemu może się ona zrelaksować i odzyskać odpowiedni poziom nawilżenia. Stosowanie emulsji po oczyszczeniu twarzy, a przed nałożeniem serum i preparatu nawilżającego, przygotowuje skórę do wchłonięcia i maksymalnego wykorzystania zaawansowanych składników znajdujących się w tych produktach. Wszystko razem daje gwarancję, że czerpiesz maksimum korzyści płynących z używania naszych skutecznych preparatów z linii przeciwstarzeniowej.

 

  • Pomaga skórzeczerpać maksymalne korzyści, które dają preparaty pielęgnacyjne stosowane w ramach kolejnych kroków programu pielęgnacji skóry.
  • Utrzymuje skórę nawilżoną przez dłuższy czas, zwiększając jej zdolność do zatrzymywania odpowiedniego poziomu wilgoci.
  • Odżywia skórę, dzięki czemu odzyskuje ona świeży wygląd i staje się gładka i miękkaw dotyku.
  • Wyciąg z liriope japońskiej wzmacnia połączenia skóry, które odpowiadają za kontrolę poziomu nawilżenia. Oznacza to, żeskóra jest lepiej przygotowana, aby zatrzymać wilgoć.

 Cena 227 pln

Recenzja redakcji

Tonik ARTISTRY YOUTH XTEND™ to dodatkowe wsparcie w pielęgnacji przeciwstarzeniowej, ponieważ dzięki niemu skóra jest lepiej przygotowana na przyjęcie cennych składników odżywczych z linii ARTISTRY YOUTH XTEND™. Jego rola jest bardzo ważna, ponieważ pozwala na utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia skóry, dzięki czemu skóra wydaje się młodsza. Po regularnym stosowaniu zauważyłam, że skóra jest gładka, miękka w dotyku. Zniknęło także uczucie przesuszenia i ściągnięcia skóry.

Share this product

Powiązane produkty