ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™ Serum wygładzające

ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™ Serum wygładzające

Intensywne serum do pielęgnacji skóry natychmiast poprawia jej wygląd dzięki zmniejszeniu porów, które jest zauważalne już po jednym zastosowaniu preparatu.

 

  • Poprawia jakość struktury skóry w stopniu zbliżonym do działania profesjonalnego lasera frakcyjnego.*
  • Delikatnie złuszcza szorstką i poszarzałą skórę, dzięki czemu staje się ona ponownie aksamitnie gładka.
  • Zapewnia dogłębne odżywienie wierzchnich warstw skóry, wzmacniając ją. Skutecznie zmniejsza widoczność porów.
  • Już po pierwszym zastosowaniu serum możesz cieszyć sięwidocznymi rezultatami jego działania.
  • Przywraca młodszy wygląd każdego typu skóry i sprawia, że wygląda ona młodziej. 

*Rezultaty nie są w pełni porównywalne do efektów uzyskiwanych w wyniku zabiegów kosmetycznych/zabiegów medycyny estetycznej

ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Serum Wygładzające zapewnia perfekcyjny i młodzieńczy wygląd skóry. Już po jednym zastosowaniu preparatu będziesz zachwycona skutecznością jego działania. Twoja skóra odzyska aksamitną gładkość i miękkość, a pory staną się mniej widoczne. Produkt ma działanie eksfoliujące, lecz dobrze współgra z opatentowanymi, bezkwasowymi składnikami złuszczającymi. W konsekwencji możesz cieszyć się rezultatami zbliżonymi do uzyskiwanych w wyniku kuracji profesjonalnych, nawet jeśli masz wrażliwą skórę. Szczególnie polecamy regularne stosowanie serum, ponieważ tylko w ten sposób zyskasz trwałą poprawę wyglądu i kondycji skóry.

ARTISTRY INTENSIVE Serum Wygładzające zawiera intensywny kompleks wygładzający, czyli unikalną mieszankę aktywnych składników. Substancje optycznie rozpraszające matują i wygładzają skórę. Opatentowany wyciąg z owsa oraz cukry NMF złuszczają martwe komórki z powierzchni skóry. Wyciąg z nasion soczewicy pomaga zmniejszyć widoczność porów. Wyciąg z herbaty jawajskiej kontroluje nadmierną produkcję sebum. Wyciąg z owocu karamboli zmniejsza pory i poprawia kondycję skóry. Składniki te współpracują i natychmiast poprawiają wygląd skóry.

Fakty

  • 98% kobiet biorących udział w testach potwierdziło, że w miarę stosowania preparatu ich skóra stała siębardziej miękka i gładka.
  • 80% kobiet biorących udział w testach potwierdziło, że już po pierwszym zastosowaniu serum nastąpiło znaczne zmniejszenie porów.
  • Wyniki badań klinicznych pokazują, że serum w ciągu 4 tygodni zmniejsza widoczność porów aż o 62%.
  • Absorbuje sebum przez 8 godzin.
  • Produkt odpowiedni do pielęgnacji wszystkich typów skóry.

Cena 296 pln

Recenzja redakcji

Serum wygładzające ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™ cenię przede wszystkim za polepszenie wyglądu mojej skóry. Dzięki temu, że pory skóry stają się mniej widoczne, skóra młodziej wygląda, jest gładsza, jednolita. Serum stosuję od trzech tygodni regularnie, dwa razy dziennie. Na pierwsze efekty nie musiałam długo czekać, po tygodniu zauważyłam, że jakość skóry jest znacznie lepsza. Serum Artistry, jak z resztą wszystkie tej marki, jest bardzo wydajne. Zapach jest bardzo delikatny, otulający. Jak dotąd moje ulubione serum.

Share this product

Powiązane produkty