Czy kiedykolwiek kupiłaś krem, który Cię rozczarował, bo nie spełnił oczekiwań?

Najwyraźniej miałaś zbyt mało informacji, aby dokonać właściwego wyboru!

Kosmetyki kupujemy pod wpływem reklamy, rekomendacji przyjaciółki lub farmaceutki, ładnej pani na plakacie lub owładnięte magią marki…

Często eksperymentujemy. Mamy wzloty i upadki w swoich wyborach. Skaczemy z kremu na krem, albo latami używamy jednego, podczas gdy technologia i badania naukowe oferują z roku na rok coraz więcej.

W czym tkwi problem?

  • Kosmetyki są często źle dobrane do typu skóry. Gdy koleżanka poleci Ci płyn micelarny, idealny dla jej tłustej skóry… Twoja sucha cera może to boleśnie odczuć.
  • Bezpłatne próbki. W przypadku kosmetyków aptecznych możliwość wcześniejszego testowania to podstawa. Niestety nie jest to oczywiste dla niektórych aptekarzy. Często próbek nie ma, są przeterminowane, albo dokładanie już po dokonaniu zakupu!
  • Zbyt mało obiektywnych informacji. Mało jest informacji o kosmetykach aptecznych, obiektywnych, szczerych, zebranych w jednym miejscu. Tymczasem oferują niesamowitą technologię, o której warto jest mówić.

Co daje ten serwis?

1.Informację o kosmetykach
Jest tu baza danych kosmetyków z opisem ich działania, składem, sposobem użycia.

Szukamy perełek wśród kosmetyków. Możesz powiedzieć nam o swojej ulubionej marce wysyłając informacje na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Promujemy dermokosmetyki, kosmetyki naturalne i ekologiczne.

2.Artykuły
Baza artykułów zagranicznych i polskich. Znajdziesz tutaj też testy produktów.

3. Testy, recenzje

Znajdziesz tu pogrupowane na kategorie testy redakcyjne produktów. 

4. Nowości

Artykuły o nowościach kosmetycznych, produktowych, wydarzeniach.

 

KONTAKT

 

Zapraszamy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.