ARTISTRY Dermasonic Ultimate Eye

ARTISTRY Dermasonic Ultimate Eye

Urządzenie do pielęgnacji okolic oczu DERMASONIC ULTIMATE EYE to nakładka do urządzenia ARTISTRY™ Dermasonic. Urządzenie to zostało zaprojektowana z myślą o tym wyjątkowo wymagającym obszarze, jakim jest okolica oka. Dermasonic Ultimate Eye poprawia wchłanianie składników aktywnych zawartych w kremach ARTISTRY™ i zapewnia zdrową stymulację skóry w miejscach, w których tworzą się „kurze łapki”.

Recenzja redakcji

Dermasonic Ultimate Eye to dodatkowa głowica, tym razem zaprojektowana z myślą o bardzo trudnej, wymagającej i delikatnej okolicy oka. W tym obszarze twarzy skóra jest cieniutka, wrażliwa, zatem pielęgnacja musi być również delikatna.

Podobnie, jak w przypadku głównego urządzenia Dermasonic, nakładka Ultimate Eye jest wykonana w sposób perfekcyjny, a głowica, w tym przypadku, powleczona jest rodem, (metal z grupy platynowców) odpowiednim do wrażliwej okolicy pod oczami). Nakładkę umieszczamy na urządzeniu i po włączeniu jest gotowe do pracy.

Jako bazę używam Odżywczego kremu pod oczy ARTISTRY YOUTH XTEND™, to bogaty krem przeciwzmarszczkowy stworzony do usuwania zmarszczek i uszkodzeń skóry w obszarze pod oczami. Tu ciekawa uwaga. O ile w przypadku pielęgnacji twarzy, Dermasonic polepsza wchłanianie składników odżywczych z serum, o tyle w przypadku pielęgnacji okolicy pod oczami, należy stosować tylko kremy Artistry.

Jak działa nakładka Ultimate Eye? Na trzy sposoby. Pierwszy - poprzez łagodną galwanizację, mikroprądy jonowe – to wspomaga wchłanianie składników z kremów. Drugi - to delikatne działanie termiczne – głowica delikatnie nabiera ciepła, co poprawia krążenie. Trzeci sposób - to mikrowibracje, działające jak mikromasaż.

Ultimate Eye można także wykorzystać w trybie wyłączonym, masując głowicą okolice pod okiem, zmarszczki przynosowe, albo zmarszczki na czole.

Czy warto zaopatrzyć się w nakładkę Dermasonic Ultimate Eye? Myślę, że to bardzo dobry pomysł! Dzięki niej, urządzenie Dermasonic staje się wszechstronne i bardzo praktyczne. Cena jest korzysta, bo jest  praktycznie cena jednego zabiegu w gabinecie kosmetycznym, a urządzenie będzie służyło przez długi czas. Dermasonic Ultimate Eye to kolejny poziom w profesjonalnej pielęgnacji domowej.

Share this product

Powiązane produkty