6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

Dermasonic Ultimate Eye

Dermasonic Ultimate Eye

Nowość! Zaawansowana pielęgnacja okolic oczu.

Skóra chroni przed  czynnikami zewnętrznymi, a także zapobiega utracie wilgotności i składników odżywczych. To działanie jednak powoduje, że kosmetyki pielęgnacyjne działają jedynie w warstwie wierzchniej i nie są w stanie w pełni wykorzystać swojego potencjału. Dodatkowo, cera w każdej części twarzy jest inna i wymaga różnych zabiegów. Skóra wokół oczu jest pięciokrotnie cieńsza od pozostałych części twarzy, a mniejsza ilość sebum i duża ruchomość zwiększają jej podatność na przesuszenie i powstawianie zmarszczek.

Jak wzmocnić działanie kosmetyków pielęgnacyjnych ARTISTRY?

Z pomocą przyszli eksperci tworząc urządzenie Dermasonic. Dodatkowym elementem tego urządzenia jest nakładka do pielęgnacji okolic oczu. Została ona specjalnie zaprojektowana do pielęgnacji tych wymagających miejsc. Dermasonic Ultimate Eye poprawia wchłanianie składników aktywnych zawartych w kremach ARTISTRY™ i zapewnia zdrową stymulację skóry w miejscach, w których tworzą się „kurze łapki”.

Nakładka działa na trzy sposoby poprzez: łagodną galwanizację, która wspomaga wchłanianie składników kremów pod oczy, delikatną kurację termiczną, która poprawia krążenie płynów w skórze, oraz mikrowibracje, które zdrowo stymulują skórę i zapewniają jej witalność.

Wyjątkowo trwała głowica jest pokryta rodem należącym do grupy platynowców odpowiednim do pielęgnacji delikatnej skóry okolic oczu. Urządzenie może pracować w dwóch trybach: włączonym („ON”), który poprzez działanie mikroprądów jonowych, mikrowibrację i kurację termiczną wspomaga wchłanianie produktów pod oczy ARTISTRY™  oraz wyłączonym („OFF”), który masuje skórę, zapewniając jej w ten sposób zdrową stymulację.

Cena: 310 zł

Przeczytaj recenzję Dermasonic Ultimate Eye

  • No video selected.

Artykuły powiązane