Urządzenie ARTISTRY Dermasonic

Urządzenie ARTISTRY Dermasonic

Domowa pielęgnacja na profesjonalnym poziomie

Co zrobić, aby pielęgnacja domowa była jeszcze bardziej skuteczna? Na to pytanie odpowiedzieli eksperci z  ARTISTRY™ i stworzyli urządzenie Dermasonic. Zadaniem tego urządzenia jest przygotowanie skóry na przyjęcie produktów pielęgnacyjnych i pomoc w procesie wchłaniania zawartych w kosmetykach składników odżywczych.  
Urządzenie jest innowacyjne i wykorzystuje nowoczesną technologię w pielęgnacji dostosowaną do używania w warunkach domowych. Urządzenie składa się z trzech oddzielnych głowic:  Głowicą z ultradźwiękową Szpatułką, Głowicą z Galwanicznym Jonem Dermalnym i nową nakładką Ultimate Eye (sprzedawane oddzielnie). Dzięki nim możemy pielęgnować skórę na profesjonalnym poziomie, ponieważ  są opracowane z myślą o różnorodnych obszarach skóry twarzy.

Pielęgnację rozpoczynamy od użycia Szpatułki ultradźwiękowej. Jej delikatne wibracje dźwiękowe na poziomie 30 000 Hz wywołują efekt strumienia perlistego podczas kontaktu z wodą lub tonikami marki ARTISTRY™. Ten strumień, wnika głęboko w pory skóry i dzięki temu oczyszcza skórę z zaskórników, pozostałości makijażu i nadmiaru sebum.

Galwaniczny Jon Dermalny to etap drugi pielęgnacji. Nakładkę tę stosujemy, by aktywne składniki produktów marki ARTISTRY mogły wniknąć do głębszych warstw skóry i efektywniej zadziałać. Galwaniczny Jon Dermalny Dermasonic delikatnie stymuluje i masuje skórę na mikropoziomie.  Działa on w 6 trybach: liftingującym (LIFT), przeciwzmarszczkowym (WRINKLE), nasycającym witaminą C (VITAMIN C), nawilżającym (HYDRATE), rozświetlającym (RADIANT) oraz SIGNATURE SELECT, który wspomaga wchłanianie serum. Wszystkie tryby działają na zasadzie optymalizacji prądów jonowych.

Cena: 1361 zł

Przeczytaj recenzję urządzenia DERMASONIC

  • No video selected.

Artykuły powiązane