ALLEVO Mix Pack 2

ALLEVO Mix Pack 2
Opis na Zajawce

NOWOŚĆ!

Dieta Allévo to nowoczesny program kontroli wagi, oferujący indywidualny plan działania, niskokaloryczne posiłki o zbilansowanym składzie (zupy i koktajle), zamienniki posiłków (batony) oraz produkty uzupełniające (Allévo Weight Loss - błonnik pokarmowy), a także bezpłatną aplikację wirtualnego Trenera Kontroli Wagi, zapewniającą wsparcie w procesie odchudzania. Przeczytaj więcej.

 

To środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego należący do kategorii diet bardzo niskokalorycznych (VLCD) - do stosowania w celu redukcji masy ciała.

 

  • Jedno opakowanie produktu zawiera 6 saszetek o różnych smakach (2 saszetki Zupy Brokułowej z Bazylią i Kaszą KusKus, 2 saszetki Koktajlu o Smaku Bananowo-Malinowym i 2 saszetki Zupy Grzybowej), co odpowiada 6 posiłkom.
  • Mix Pack 2 Allévo pozwala na wypróbowanie różnych smaków.
  • Dieta opracowana jest w taki sposób, aby spożywać 5 posiłków w regularnych odstępach czasu, czyli co ok. 3 godziny.
  • Posiłki VLCD są bardzo łatwe do przygotowania, wystarczy zaledwie szklanka wody, kilka minut i posiłek jest gotowy.
  • Posiłki VLCD są dobrze zbilansowane, dostarczają organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

TEST REDAKCJI

Marek: W tym Miksie podoba mi się to, że zawiera głównie zupy. Z mojego doświadczenia z Allevo zdecydowanie zalecam spożywanie zup, szczególnie w pierwszym okresie. Zupy znacznie lepiej sycą w porównaniu do koktajli. Koktajle świetnie natomiast urozmaicają całą dietę. Zatem jak dla mnie jest to bardzo dobrze skomponowany Mix. Dziennik moich doświadczeń z Allevo znajdziesz pod tym linkiem.

 

6 saszetek (1 saszetka odpowiada 1 posiłkowi) cena ok. 34 PLN

Share this product

Powiązane produkty