ALLEVO Zupa Grzybowa

ALLEVO Zupa Grzybowa
Opis na Zajawce

NOWOŚĆ!

Dieta Allévo to nowoczesny program kontroli wagi, oferujący indywidualny plan działania, niskokaloryczne posiłki o zbilansowanym składzie (zupy i koktajle), zamienniki posiłków (batony) oraz produkty uzupełniające (Allévo Weight Loss - błonnik pokarmowy), a także bezpłatną aplikację wirtualnego Trenera Kontroli Wagi, zapewniającą wsparcie w procesie odchudzania. Przeczytaj więcej.

 

ZUPA to środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego należący do kategorii diet bardzo niskokalorycznych (VLCD) - do stosowania w celu redukcji masy ciała.

  • Jedno opakowanie produktu zawiera kompletne dzienne menu (5 saszetek, co odpowiada 5 posiłkom w ciągu dnia).
  • Dieta opracowana jest w taki sposób, aby spożywać 5 posiłków w regularnych odstępach czasu, czyli co ok. 3 godziny.
  • Posiłki VLCD są bardzo łatwe do przygotowania, wystarczy zaledwie szklanka wody, kilka minut i posiłek jest gotowy.
  • Posiłki VLCD są dobrze zbilansowane, dostarczają organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych.
  • Jedna saszetka Zupy Grzybowej dostarcza 118 kcal

TEST REDAKCJI

Marek: Program Allevo testowałem dla Tk już w zeszłym roku, a teraz używam tych preparatów codziennie. Łącznie schudłem 20 kg. Jak dla mnie to bardzo dużo, ponieważ mam głównie siedzący tryb życia i nie lubię liczyć kalorii. Zazwyczaj jeden posiłek to jest Allevo, a pozostałe są raczej lekkie, ale bez przesady. Czuję się super, żadna inna dieta na mnie tak nie działa. Ucieszyłem się, gdy zobaczyłem nową zupę w menu Allevo. Grzybowa to bardzo dobry pomysł i nie pomyliłem się. Jest naprawdę smaczna. Dobrze wypełnia i syci. W rankingu zup Allevo, jak dla mnie zdecydowanie Grzybowa na miejscu 1, Ziemniaczana na 2 i Brokułowa na 3. Wiem, że kobiety wyżej oceniają Brokułową, ale dla mnie Grzybowa zdecydowanie wygrywa.

 

 

5 saszetek (1 saszetka to 1 posiłek) cena ok. 29 PLN

Share this product

Powiązane produkty