ALLEVO Baton o smaku kawowo-czekoladowym

ALLEVO Baton o smaku kawowo-czekoladowym
Opis na Zajawce

NOWOŚĆ!

Dieta Allévo to nowoczesny program kontroli wagi, oferujący indywidualny plan działania, niskokaloryczne posiłki o zbilansowanym składzie (zupy i koktajle), zamienniki posiłków (batony) oraz produkty uzupełniające (Allévo Weight Loss - błonnik pokarmowy), a także bezpłatną aplikację wirtualnego Trenera Kontroli Wagi, zapewniającą wsparcie w procesie odchudzania. Przeczytaj więcej.

Baton Allévo jest zamiennikiem posiłku stosowanym do kontroli masy ciała. W połączeniu z ruchem oraz dobrze zbilansowanym, niskokalorycznym pożywieniem wspomagaja proces utraty masy ciała (efekt występuje w przypadku zastąpienia dwóchposiłków dziennie) oraz utrzymania wagi po utracie masy ciała (efekt występuje w przypadku zastąpienia jednegoposiłku dziennie). Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie wyobrażają sobie życia bez słodyczy.

Baton stanowi pełnowartościowy, a jednocześnie smaczny i atrakcyjny posiłek, po który można sięgnąć niemalże w każdym miejscu i o każdej porze.

TEST REDAKCJI

Marek: Baton Allevo to bardzo dobra przekąska i szczerze mówiąc, gdy czasem złapie mnie ochota na coś słodkiego to najczęściej skłaniam się ku  Allevo. Taki baton ma tyle samo kalorii co tradycyjny batonik, czyli ok. 200, natomiast ma znacznie mniej tłuszczu, nie zawiera cukru i ma witaminy i składniki mineralne. Świetnie syci, zatem nie ma się ochoty na więcej. Mi szczerze mówiąc czasem wystarcza połowa batonu Allevo. Nowy baton kawowo-czekoladowy świetnie nadaje się do kawy i rewelacyjnie zwalcza uczucie głodu.

1 baton= 66g/200 kcal/ cena ok.7,50 PLN

 

Share this product

Powiązane produkty