Dobry wygląd to dobre samopoczucie!

Dobry wygląd to dobre samopoczucie!

Nutrilite™  wprowadza Beauty You Glow – poręczny suplement, który potrafi rozpalić naszą wewnętrzną iskrę!

Zdrowy wygląd to jeden z głównych problemów związanych ze zdrowiem wśród dorosłych Europejczyków (17%)[1] i kobiet z pokolenia Milenialsów (26%)[2]. Obserwuje się ogólne zapotrzebowanie na produkty wspierające pielęgnację skóry, włosów i paznokci. Nutrilite™, wiodąca na świecie marka wśród witamin i suplementów[3], opracowała Beauty You Glow – suplement o pysznym smaku i wygodnym formacie[4], który idealnie wpisuje się w wypełnione zadaniami, szybkie tempo życia i który w łatwy sposób można włączyć do codziennej diety.   

Nutrilite™ Beauty You Glow łączy w sobie podstawowe substancje odżywcze ze starannie dobranymi składnikami i stanowi pyszny, prosty sposób na świetny wygląd oraz samopoczucie. Suplement został wzbogacony sproszkowanym sokiem z granatu, botanicznym koncentratem
z roślin pochodzenia naturalnego, witaminami A, C, E, biotyną, selenem oraz kwasem hialuronowym i kolagenem. Produkt jest efektem gromadzonego przez ponad 85 lat dorobku Nutrilite™ – marki, która budzi zaufanie i idealnie łączy ze sobą siły nauki i natury, a przede wszystkim zapewnia, by na każdym etapie jej suplementy spełniały najwyższe standardy jakości składników i bezpieczeństwa.

Beauty You Glow – stworzony jako wsparcie w codziennej pielęgnacji piękna – to kolejny produkt z nowej linii Nutrilite powstałej z myślą o pokoleniu Millenialsów, aby wspierać organizm w realizacji codziennych zadań. Co więcej, suplementy te łatwo udostępniać w serwisach społecznościowych dzięki ładnie prezentującemu się na Instagramie opakowaniu, atrakcyjnym nazwom i nowoczesnemu designowi.

Produkt występuje w postaci pysznych żelków o smaku jagodowym.  

Nutrilite™ Beauty You Glow zawiera:

  • Witaminę A i biotynę – pomagają zachować zdrową skórę;
  • Witaminy E, C i selen – wspierają ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym;
  • Biotynę i selen – pomagają zachować zdrowe włosy;
  • Witaminę C – przyczynia się do prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia normalnego funkcjonowania skóry;
  • Selen – umożliwia zachowanie zdrowych paznokci.
  • Sproszkowany sok z granatu – botaniczny koncentrat na bazie naturalnych roślin
  • Kwas hialuronowy i kolagen.

Opakowanie zawiera 60 żelków

Zalecana dawka: 2 żelki dziennie

Cena: 138 zł

 Zyskaj energię, sen i blask, którego potrzebujesz dzięki Nutrilite™ Can’t Stop, Won’t Stop, Nutrilite™ Sleep Easy i Nutrilite™ Beauty You Glow!

 

[1] Źródło: Badanie IPSOS Amway Brand Tracking dotyczące 15 głównych problemów ze zdrowiem na rynkach UE: Austria, Hiszpania, Niemcy, Polska, Rumunia, Turcja. 2021. Dorośli 18+.

[2] Źródło: Badanie IPSOS Amway Brand Tracking dotyczące 15 głównych problemów ze zdrowiem na rynkach UE: Austria, Hiszpania, Niemcy, Polska, Rumunia, Turcja. 2021. Kobiety w wieku 25-40 lat

[3] Źródło: Euromonitor International Limited; kategoria Witamin i Suplementów Diety, % wartość globalnej sprzedaży detalicznej, dane za 2020 rok

[4] Źródło: Badanie Nutrition U&A study GIM. N=289 kobiet 28/38 posiadających dzieci z Polski, Włoch i Ukrainy 2020.

Artykuły powiązane