Coś na sen...

Coś na sen...

Masz problem z zasypianiem?
23% wszystkich Europejczyków zmaga się z kłopotami ze snem[1]. Znajduje się on na 6 miejscu wśród wszystkich problemów zdrowotnych kobiet z pokolenia milenialsów w Unii Europejskiej[2]. Dwie trzecie mam z tego pokolenia po urodzeniu dziecka nadal realizuje swoje osobiste pasje, co jeszcze bardziej zmniejsza czas na relaks[3]. Dlatego właśnie Nutrilite™ wprowadziło Nutrilite™ Sleep Easy, suplement, który zawiera melatoninę, witaminę B6 i rumianek – składniki wpływające na poprawę snu i odpoczynku oraz działające pozytywnie na pracę układu nerwowego[4].

Nutrilite™ Sleep Easy i Nutrilite™ Can’t Stop, Won’t Stop to efekt 85 lat dorobku i doświadczeń Nutrilite™, zaufanej marki, która w doskonały sposób łączy zdobycze nauki i natury, a przede wszystkim zapewnia wysokie standardy produkowanych suplementów. Nutrilite™ dba o jakość składników i bezpieczeństwo na każdym etapie. Oprócz naturalnych wyciągów roślinnych, do uzyskania wysokich poziomów składników odżywczych niezbędnych dla wsparcia układu odpornościowego wykorzystywane są również witaminy i minerały. Jeśli Nutrilite™ nie jest w stanie wytwarzać swoich suplementów diety we własnych zakładach, marka zapewnia, że współpracujący z nią producenci spełniają rygorystyczne standardy wytwórcze Nutrilite™.

Nutrilite™ Sleep Easy™

Kłopoty, obowiązki i stres mogą wywoływać problemy ze snem. Właśnie dlatego Nutrilite stworzyło Nutrilite™ Sleep Easy: pyszny, poręczny suplement, opracowany w taki sposób, by był smaczny i wygodny w stosowaniu.

Nutrilite™ Sleep Easy to również jedyny suplement diety Nutrilite™ zawierający melatoninę, która, jak potwierdzono, pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie[5].

Te pyszne, poręczne żelki o smaku wiśni[6] zawierają:

Melatoninę, która pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie, Witaminę B6, która wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego oraz utrzymanie prawidłowych funkcji psychologicznych; Rumianek, który działa relaksująco i przeciwutleniająco; Wyciąg z chmielu, który jest dodatkowym przeciwutleniaczem.

Format: 30 żelków na opakowanie, Zalecana dawka: 1 żelek na dzień, 30 minut przed pójściem spać; Cena: 83,30 zł

 

 -------------------------------

[1] Amway Brand Tracking Top 15 Health Concerns EU Prior Markets with ANZ, 2021

[2] Amway Brand Tracking Top 15 Health Concerns EU Prior Markets with ANZ, 2021.

[3] Source: Nutrition U&A study GIM, N=289 Women 28–38 with children from IT, PL, UA 2020.

[4] Melatonina pomaga w skróceniu czasu potrzebnego do zaśnięcia. Korzystny efekt osiąga się przyjmując 1 mg melatoniny tuż przed udaniem się
na spoczynek. Witamina B6 wspiera prawidłową pracę układu nerwowego.

[5] Melatonina pomaga w skróceniu czasu potrzebnego do zaśnięcia. Korzystny efekt osiąga się przyjmując 1 mg melatoniny tuż przed udaniem się na spoczynek.  

[6] Suplement diety

  • No video selected.