Potrzebujesz zastrzyku energii?

Potrzebujesz zastrzyku energii?

Nowość!

Zdrowy tryb życia i zbilansowana dieta odgrywają kluczową rolę w prawidłowym funkcjonowaniu, a suplementy mogą być rozwiązaniem wychodzącym naprzeciw potrzebom naszego organizmu, zwłaszcza w czasach, które cechuje szybkie tempo życia. W ciągu dnia potrzeby organizmu mogą się zmieniać. O poranku, gdy trudno jest nam wstać i popołudniu, gdy zadania do wykonania zdają się nie mieć końca, niezbędny jest nam zastrzyk energii. Nocą natomiast potrzebujemy dobrego snu, który regeneruje i pozwala nabrać sił na kolejny dzień.

Dlatego też Nutrilite™, wiodąca na świecie marka witamin i suplementów diety, wprowadziła nową linię produktów, które przez cały dzień zapewniają wsparcie w codziennych działaniach. Łączą w sobie podstawowe substancje odżywcze ze starannie dobranymi składnikami, mają też wygodny format i pyszny smak.

Potrzebujesz zastrzyku energii?
32% dorosłych Europejczyków (w wieku 18+) skarży się na przemęczenie i brak energii, a 41% kobiet z pokolenia milenialsów wskazuje, że są to jedne z głównych trapiących je problemów zdrowotnych[1]. Właśnie dlatego Nutrilite™ opracowało Nutrilite™ Can’t Stop, Won’t Stop, suplement zawierający kofeinę z ostrokrzewu paragwajskiego, który pomaga w zmniejszeniu odczucia zmęczenia i przeciwdziała niedoborom energii.

Nutrilite™ Can’t Stop, Won’t Stop™

W dzisiejszych czasach ciężko pracujący milenialsi i obarczone wieloma zadaniami kobiety mogą potrzebować dodatkowego wsparcia, aby dodać sobie energii. Nutrilite™ Can’t Stop, Won’t Stop to smaczny proszek zapakowany w poręczne saszetki, dzięki czemu jest łatwy w stosowaniu.

Nutrilite™ Can’t Stop, Won’t Stop to jedyny dostępny w Europie szybko rozpuszczający się suplement diety Nutrilite™ zawierający mieszankę pobudzających energetycznie składników[2]. Dodaj sobie energii aby działać bez przerw!

Saszetka z pysznym proszkiem o brzoskwiniowym smaku zawiera:

Witaminy B1, B6, B12, C oraz magnez, które wspomagają prawidłowy metabolizm energetyczny, a także pomagają w zmniejszeniu odczucia zmęczenia i znużenia; Wyciąg z ostrokrzewu paragwajskiego z naturalnie występującą w nim kofeiną (8%), która posiada właściwości pobudzające i wzmacniające, zwiększając odporność na zmęczenie psychiczne i fizyczne.

Format: 15 saszetek w tekturowym opakowaniu; Zalecana dawka: 1 saszetka dziennie; Cena: 66,10 zł

 

 

 -----------------------------------

[1] Źródło: IPSOS Amway Brand Tracking: 15 najważniejszych problemów ze zdrowiem, rynki UE: Austria, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Polska, Rumunia, Turcja. 2021, dorośli w wieku 18+, Źródło: IPSOS Amway Brand Tracking. 15 najważniejszych problemów ze zdrowiem, rynki UE: Austria, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Polska, Rumunia, Turcja. 2021, women aged 25-40.

[2] Tiamina, witamina C, witamina B6, witamina B12 i magnez wspomagają prawidłowy metabolizm energetyczny. Witamina C, witamina B6, witamina B12 i magnez przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

  • No video selected.