6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
6.png
testy.jpg
1.png
2.png
Kremy do twarzy TEST
4.png
5.png
7.png
Krem_Hanukkah.png
KremHanukkah.png
Sephora-Dzien-Matki.png
previous arrow
next arrow
Shadow

Urządzenie ARTISTRY Dermasonic

Urządzenie ARTISTRY Dermasonic

Domowa pielęgnacja na profesjonalnym poziomie

Co zrobić, aby pielęgnacja domowa była jeszcze bardziej skuteczna? Na to pytanie odpowiedzieli eksperci z  ARTISTRY™ i stworzyli urządzenie Dermasonic. Zadaniem tego urządzenia jest przygotowanie skóry na przyjęcie produktów pielęgnacyjnych i pomoc w procesie wchłaniania zawartych w kosmetykach składników odżywczych.  
Urządzenie jest innowacyjne i wykorzystuje nowoczesną technologię w pielęgnacji dostosowaną do używania w warunkach domowych. Urządzenie składa się z trzech oddzielnych głowic:  Głowicą z ultradźwiękową Szpatułką, Głowicą z Galwanicznym Jonem Dermalnym i nową nakładką Ultimate Eye (sprzedawane oddzielnie). Dzięki nim możemy pielęgnować skórę na profesjonalnym poziomie, ponieważ  są opracowane z myślą o różnorodnych obszarach skóry twarzy.

Pielęgnację rozpoczynamy od użycia Szpatułki ultradźwiękowej. Jej delikatne wibracje dźwiękowe na poziomie 30 000 Hz wywołują efekt strumienia perlistego podczas kontaktu z wodą lub tonikami marki ARTISTRY™. Ten strumień, wnika głęboko w pory skóry i dzięki temu oczyszcza skórę z zaskórników, pozostałości makijażu i nadmiaru sebum.

Galwaniczny Jon Dermalny to etap drugi pielęgnacji. Nakładkę tę stosujemy, by aktywne składniki produktów marki ARTISTRY mogły wniknąć do głębszych warstw skóry i efektywniej zadziałać. Galwaniczny Jon Dermalny Dermasonic delikatnie stymuluje i masuje skórę na mikropoziomie.  Działa on w 6 trybach: liftingującym (LIFT), przeciwzmarszczkowym (WRINKLE), nasycającym witaminą C (VITAMIN C), nawilżającym (HYDRATE), rozświetlającym (RADIANT) oraz SIGNATURE SELECT, który wspomaga wchłanianie serum. Wszystkie tryby działają na zasadzie optymalizacji prądów jonowych.

Cena: 1361 zł

Przeczytaj recenzję urządzenia DERMASONIC

  • No video selected.

Artykuły powiązane