URBAN DECAY Mascara PERVERSION

URBAN DECAY Mascara PERVERSION

Urban Decay przedstawia Perversion – mascarę tak intensywną, że możesz potrzebować „słowa bezpieczeństwa” – już przy jednej aplikacji sprawi, że będziesz wyglądać seksownie.

Nasza niezwykle kremowa formuła wydłuża i dodaje objętości rzęsom. A to wszystko dzięki temu, że zawiera intensywnie czarne pigmenty i składniki pielęgnacyjne, którymi otula każdą rzęsę, by zyskały one widoczną objętość, intensywną czerń i mroczny efekt. Kolor jest tak czarny, że aż trudno w to uwierzyć... najczystszy, najgłębszy, najbardziej intensywny czarny kolor od Urban Decay, jaki można sobie wyobrazić. Nasza formuła została zaprojektowana tak, by nie powodowała powstawania grudek. Dlatego śmiało nakładaj kolejne warstwy. Chcesz nałożyć więcej przed wieczornym wyjściem? Nie ma problemu. Choć cały dzień minął od momentu nałożenia produktu, możesz poprawić wygląd swoich rzęs.


Mascara Perversion charakteryzuje się nowatorską szczoteczką. Ukośne przystrzyżenie szczoteczki pomaga dotrzeć do każdego włoska, aby odseparować od siebie rzęsy i nadać im kształt. Wspierana naszą unikalną formułą oferuje efekt zwiększonej objętości. Nasza szczoteczka gładko przesuwa się po każdej rzęsie i pozostawia na niej optymalną ilość produktu. Nie ma potrzeby poruszać szczoteczką czy manewrować nią pod różnymi kątami! A jeśli musisz nałożyć produkt w miejscu publicznym, będziesz wyglądać rewelacyjnie trzymając w ręku Perversion.

Wspaniałe, metaliczne czarne opakowanie ozdobiliśmy dużym, fioletowym napisem „Perversion” i hasłem: „Więcej objętości. Więcej czerni. Więcej prowokacji”. Formuła mascary Perversion zawiera kompleksowe połączenie białek i aminokwasów oraz glikogen i ekstrakt miodowy. To wszystko dla efektu seksownych i wypielęgnowanych rzęs.

Perversion wpisuje się w historię marki Urban Decay. Wszystko zaczęło się od kruczoczarnego koloru lakieru do paznokci w latach 90. XX wieku. Doprowadziło to do opracowania „czarniejszych od czerni” linerów Perversion. Po co więc tusz do rzęs? Wende-Dyrektor Kreatywna i współzałożycielka marki Urban Decay, razem z naszym prezesem Timem jechała samochodem w Chicago, robiąc jednocześnie burzę mózgów. Wende powiedziała, że naszą „czarniejszą niż czerń” kredkę Perversion 24/7 mogłaby stosować na rzęsy. Wtedy zapaliła im się żarówka! Razem z naszym zespołem ds. opracowania produktów Wende stworzyła i osobiście przetestowała około 80 różnych formuł, by uzyskać perfekcyjny tusz do rzęs. Perversion oferuje mocną objętość, intensywnie czarny efekt, a tym samym obłędne rzęsy. Dla uzyskania jeszcze bardziej efektownych rzęs, przygotuj rzęsy bazą Subversion Lash Primer, nakładaną przed zastosowaniem mascary Perversion.

Cena: 105 PLN

Dostępne w wybranych Perfumeriach Sephora.

TEST REDAKCJI

Marta: Urban Decay ma świetną ambasadorkę, jeśli rozpoczniemy korzystanie z tej marki, od używania maskary. Jest bardzo dobra. Nie osypuje się. Ma bardzo dobrą szczoteczkę, którą tusz świetnie się nakłada i dobrze szczotkuje rzęsy. Można zrobić, albo delikatny look, albo modne dramatic eyes. Każda rzęsa jest dobrze pokryta tuszem. Można pomalować rzęsę po rzęsie.. W zasadzie na codzień wystarczy już jedna warstwa, ale pięknie, kusząco i pociągająco wyglądają rzęsy, gdy nałożymy dwie warstwy. Polecam.

Share this product