SORAYA FRESH&CREAMY Żel pod prysznic trawa cytrynowa i grejpfrut z hydrooliwką

SORAYA FRESH&CREAMY Żel pod prysznic trawa cytrynowa i grejpfrut z hydrooliwką

Prysznic z żelami fresh&Creamy to chwila absolutnego relaksu dla ciała i zmysłów.

Cudownie kremowa, otulająca konsystencja żeli, puszysta piana i wyjątkowe zapachy zamieniają kąpiel w czystą przyjemność. Sekretem receptur jest połączenie składników myjących z nawilżającą hydrooliwką , aby pielęgnować skórę!

Kremowy żel pod prysznic z odświeżającym ekstraktem z trawy cytrynowej i nawilżającym wyciągiem z grejpfruta zapewnia poczucie czystości i doskonałego odświeżenia, a jednocześnie delikatnie pielęgnuje skórę już podczas kąpieli. Formuła PURE BALANCE z nawilżającą hydrooliwką dba o zachowanie równowagi wodno-lipidowej naskórka, chroni go przed wysuszeniem, sprawia, że skóra po kąpieli jest gładka i przyjemna w dotyku.

500ml/ cena: 12 PLN

TEST REDAKCJI

Beata: SORAYA FRESH&CREAMY Żel pod prysznic trawa cytrynowa i grejpfrut z hydrooliwką – Serię żeli pod prysznic Fresh & Creamy używam już od pół roku. Jest to seria odpowiednia dla każdego z mojej rodziny. Cenię je za delikatność, subtelny świeży zapach oraz przede wszystkim za bardzo dobrze nawilżoną i miękką skórę po umyciu. Mąż także lubi ten żel, z uwagi na neutralny owocowy zapach. Neutralny w tym przypadku chodzi o zapach nie-kwiatowy, który odpowiedni jest dla kobiet, ani nie-męski – koloński. Butelka jest duża, ekonomiczna, dla dzieci troszkę za ciężka, dlatego przelewam żel do mniejszej buteleczki. Polecam. Bardzo rodzinny żel.

 

Share this product