SORAYA 10 minut na … Perfekcyjne oczyszczenie

SORAYA 10 minut na … Perfekcyjne oczyszczenie
Opis na Zajawce

Do cery tłustej i mieszanej.

Maseczkę nałóż na oczyszczoną skórę twarzy. Pozostaw na 10 minut. Następnie zmyj wodą.

Jeśli Twoja cera wymaga szybkiego i bardzo skutecznego oczyszczenia, chcesz zredukować niedoskonałości, pozbyć się zanieczyszczeń i nadmiaru sebum, glinkowa maseczka sprawdzi się doskonale. Zaraz po użyciu cera staje się matowa i świeża.

Zawarta w maseczce biała glinka bogata w mikroelementy oraz sole mineralne, doskonale wchłania nadmiar sebum oraz działa ściągająco na ujścia gruczołów łojowych. Ekstrakt z zielonych alg silnie nawilża skórę, w widoczny sposób poprawiając jej wygląd.

2 x 5 ml Cena 2,49 PLN

TEST REDAKCJI

Kamila: Maseczka SORAYA 10 minut Perfekcyjne oczyszczenie - maseczka zapakowana w poręczną saszetkę na dwukrotną aplikację. Jest to maseczka dedykowana do cery tłustej i mieszanej.
Maseczka w postaci glinki, którą po odczekaniu ok. 10 minut zmywamy z twarzy.
Dzięki zastosowaniu w maseczce takiego składnika jak biała glinka skóra po zabiegu jest oczyszczona z nadmiaru sebum. Staje się matowa. Ma się wrażenie świeżości i czystości skóry. Skóra na twarzy jest lekko ściągnięta (pozamykane pory), a zarazem dobrze nawilżona dzięki ekstraktowi z zielonych alg. Po zastosowaniu maseczki, a następnie nałożeniu podkładu nie ma efektu świecenia się twarzy.

Share this product