SMASHBOX Photo Finish Radiance Primer Baza rozświetlająca

SMASHBOX Photo Finish Radiance Primer Baza rozświetlająca

Bursztynowe i brązowe drobinki wraz z mikroperełkami i niepowtarzalnym, brzoskwiniowym odcieniem, nadają skórze ciepły, złoty blask.
Jednocześnie nawilżający kwas hialuronowy i bogate w składniki odżywcze masło shea pozostawiają skórę nawilżoną i gotową na kolejne etapy makijażu.
Baza nadaje się również do użycia, jako rozświetlacz – wystarczy delikatnie nałożyć ją w miejsca, które chcesz podkreślić.

cena: 159 pln

Dostępne w perfumerii Sephora.

TEST REDAKCJI

Anka: Smashbox to moja ulubiona marka makijażowa. Wypróbowałam wiele marek i zostałam przy Smashbox. W przypadku rozświetlaczy i baz bardzo lubię też Becca, jako specjalistę w tym temacie. Smashbox jest też specjalistą, stworzonym przez profesjonalistów i to także doceniam. Baza rozświetlająca Smashbox bardzo dobrze rozprowadza się na skórze i naprawdę pięknie ją rozświetla. Czasami, gdy jestem wyspana, nakładam tylko tę bazę, lekko pudruję i tyle. Baza rozświetlająca Smashbox sprawdza się pod różne podkłady, ale głównie stosuję te bardziej kryjące - jestem fanką nieskazitelnej cery. Testowałam ją pod Make up for ever, Givenchy Matissime Velvet, Smashbox Skin Studio - za każdym razem było super. Pięknie rozświetlona, nawilżona skóra. Polecam.

Share this product