SMASHBOX Always on liquid lipstick

SMASHBOX Always on liquid lipstick

CO TO JEST: Długotrwała, wodoodporna pomadka w płynie opracowana przy pracy na planie w studio zdjęciowym Smashbox. Zaawansowana Technologia Polimerowa zapewnia wytrzymałość i świeżość jak tuż po nałożeniu, aż do 8 godzin. Wyjątkowo lekka i jednocześnie trwała, konsystencja płynu nie rozmazuje i nie rozwarstwia się podczas noszenia. W końcu kto ma czas na poprawki?

WYJĄTKOWOŚĆ: Wyjątkowa konsystencja matowej pomadki w płynie z kombinacją Primer Oil Complex jest bogata w nawilżający olej słonecznikowy, jojobę i składniki z moreli. Zawsze gładka, nawilżająca matowa pomadka w płynie Always On zapewnia uczucie satynowej gładkości i komfortu. Precyzyjna końcówka pozwala na wykonanie perfekcyjnego konturu i wypełnienia.

CZYM SIĘ CHWALIMY:

             Kombinacja składników odżywczych Smashbox Primer Oil

             Wytrzymałość, trwałość, wodoodporność

             Zaawansowana Technologia Polimerowa, która zapewnia długotrwały efekt świeżości aż do 8 godzin

KOLORY: 20 fantastycznych odcieni - BABE ALERT (Pinky Up), BAJA BOUND (Creamy Coral), BANG-BANG (Too Real), BAWSE (Road Trip), BIG SPENDER (Never Wrong), BLAST OFF (So Juicy), CHILL ZONE (Cool Grey), DISORDERLY (Bad Gal), DREAM HUGE (Rose Parade), DRIVER’S SEAT (Polished Pink), GIRL GANG (Her Majesty), IN DEMAND (Francesca), LET’S DANCE (Poise), MISS CONDUCT (Black Rose), OUT LOUD (Burnt Orange), SHOCKAHOLIC (Punch Drunk), SOME NERVE (Taffy), STEPPING OUT (Nude Velvet), THRILL SEEKER (On Fire) i TRUE GRIT (Coco).

NAKŁADANIE: Zdefiniuj kontur ust dzięki precyzyjnej końcówce, a następnie wypełnij kolorem. Zmyj przy pomocy olejku do demakijażu.

WSKAZÓWKA: Uzyskaj efekt pełniejszych ust dzięki połączeniu ciemniejszego koloru z odrobiną jaśniejszego odcienia nałożonego na środek ust. Pomaluj usta dwukrotnie dla mocniejszego koloru.

4ml

Cena: 99 pln

Dostępne w perfumerii Sephora.

TEST REDAKCJI

Kasia: Pomadki Smashbox są już w Polsce kultowe. Marka o cenionej jakości, która to, co pisze na opakowaniu, potwierdza w praktyce. Pomadki w płynie Smashbox i testowana przeze mnie w kolorze Bawse to absolutna klasyka, która powinna zagościć w kosmetyczce każdej z nas. Kolor obłedny. Czerwień bardzo bogata, jak dojrzałe, czerwone wino. Jakość? Bez zarzutu. Uważam, że utrzymuje się nawet dłużej niż 8 godzin, jak deklaruje producent. Dobrze pielęgnuje usta, nie wysusza ich. Dzięki aplikatorowi można naprawdę pięknie wyrysować usta. Bardzo polecam.

Share this product