SKARB MATKI Zdrowa Pupka

SKARB MATKI Zdrowa Pupka

Do zadań specjalnych do stosowania przy pieluszkowym zapaleniu skóry i odparzonej skórze. Doskonały również na orarcia i odparzenia. Bardzo dobrze się rozprowadza i stosunkowo łatwo zmywa.

Wysoka zawartość tlenku cynku (10%)

Po kąpieli na osuszoną skórę pośladków i pachwin lub przy każdej zmianie pieluszek.

Łagodzące, ochronne, zapobiega podrażnieniom skóry.

90ml/ cena: ok. 15 PLN

TEST REDAKCJI

KasiaBo: SKARB MATKI ZDROWA PUPKA -  krem do pupy o pojemności 90 ml w opakowaniu typu zakręcany słoiczek. Bardzo poręczne opakowanie i duża pojemność kremu sprawiają, że wyróżnia się na tle konkurencji.

Krem na bazie tlenku cynku świetnie radzi sobie z zabezpieczeniem przed odparzeniami, ale również z już powstałymi podrażnieniami i odparzeniami. Dzięki dosyć gęstej konsystencji krem łatwo się rozprowadza i pozostawia na skórze lekką warstwę ochronną. Krem ma bardzo przyjemny zapach, lekko ziołowy. Stosuję krem od pierwszych dni życia mojej córeczki i uważam, że bardzo dobrze sobie radzi z ochroną delikatnej skóry dziecka. Nakładam grubszą warstwę kremu przed dłuższymi podróżami lub w sytuacjach kiedy wiem, że nie będę mogła zmienić pieluszki i jak do tej pory krem zdał egzamin na "5". 

Kilkukrotnie zdarzyło się, że na pupce mojej córeczki pojawiły się czerwone krosteczki i podrażnienia, ale po użyciu kremu bardzo szybko nastąpiła poprawa, a odparzenia zniknęły w ciągu kilku godzin.

Share this product