SEPHORA Żelowa maska orzeźwiająca

SEPHORA Żelowa maska orzeźwiająca

Żelowa maseczka orzeźwiająca dla ultra nawilżonej skóry w 5 minut!

Jak działa?
Maseczka działa natychmiastowo jak prawdziwa fala nawilżenia. Orzeźwiona skóra jest piękniejsza, świeża, miękka i sprężysta.

Plusy:
- Formuła nasycona wodą, składnikami morskimi i oligoelementami połączonymi z kwasem hialuronowym uzupełnia braki wody najbardziej wysuszonej skóry. Skóra jest nasycona energią i wydaje się wypełniona.
- Świeża i aksamitna formuła zmienia się w wodę w trakcie aplikacji.

Jak używać?
Stosować 1 do 2 razy w tygodniu. Nakładać równomiernie na twarz i szyję, pozostawić na 5 do 10 minut.
Nadmiar usunąć płatkiem kosmetycznym. Nie spłukiwać.

30ml/30 pln

Dostępne w Perfumeriach Sephora.

TEST REDAKCJI

Marta: Sephora żelowa maska orzeźwiająca z ekstraktem z criste marine. Zaczęłam używać tej maseczki w momencie, kiedy moja skóra bardzo potrzebowała nawilżenia. Przyznaję, nie dbałam o siebie, zbyt mało piłam wody, a zbyt dużo kawy, czasem też nie zmywałam na noc makijażu, aż zobaczyłam, że zmarszczki pod oczami zaczynają się nasilać i jest ich więcej. Ups! Koniec to ostatni dzwonek, aby działać. Stwierdziłam, że maska nawilżająca będzie najbardziej odpowiednia i tak zaczęłam używać żelowej maski Sephory. Nie zawiodłam się. Maska świetnie nawilża, wygładza, odświeża. Ma bardzo orzeźwiający zapach i wręcz czuję, jakbym zanurzyła twarz w strumyku. Rzeczywiście efekt jest po pierwszym użyciu. Jest wyraźny efekt nawilżenia. Skóra przestała się łuszczyć. Mam wrażenie, jakby skóra wręcz wsysała tę maskę Sephory. Szczerze bardzo polecam. Zaczęłam też więcej pić wody, ograniczyłam kawę i moja cera odzyskała blask.

Share this product