SEPHORA Puder brązujący

SEPHORA Puder brązujący

Sea, sex and sun… brazylijska piękność ma rytm we krwi, złocistą skórę, wymowne usta, rozkołysane biodra, smukłe nogi, jaskrawe paznokcie, bajecznie kolorowe powieki i dumnie wyprostowane plecy.

Piękność wiruje w tańcu, porwana rytmem samby, by po chwili ulec tęsknym, tropikalnym rytmom. Inicjały BB, Brazil Beauty pulsuje w słońcu, flirtuje na plaży lub daje się ponieść dzikiej naturze dżungli.

Posągowe seksbomby, naturalnie złociste, wysokie, proste dziewczyny z plaży Ipanema dbają o swój wygląd na la playa. Złocista cera w puderniczce o tropikalnych barwach… Czegóż chcieć więcej? Pudru brązującego w wytłaczanym motywem tropikalnym, oczywiście!

25g/ 75 PLN

Dostępny wyłącznie w Perfumeriach Sephora.

TEST REDAKCJI

Joanna: Najnowszy puder brązujący Sephory zaliczam do moich niezbędników tego lata. Duże opakowanie pudru z lusterkiem towarzyszy mi każdego ranka podczas makijażu. Bardzo dobrze można nim wycieniować twarz, nadać ładnej, naturalnej opalenizny, to fakt! naprawdę naturalnej: koleżanki myślały, że tak się opaliłam, ale zdradziłam im że to bronzer SephorySmile.

Skóra nabiera pięknego odcienia, jest zmatowiona i ten efekt utrzymuje się od rana do późnego popołudnia, zatem polecam. Luże lusterko - duży atut. Wreszcie lusterko w którym widać całą twarz, a nie tylko pół policzka!

Przyjemny zapach - delikatny, kremowy, letni.

Karaibski wytłaczany wzór na pudrze, który widać i widać, a używam pudru od 2 miesięcy.

Ocena 10/10. Polecam.

Share this product