SEPHORA Niebieska glinka Maseczka

SEPHORA Niebieska glinka Maseczka

Formuła ultra aksamitnych maseczek z glinki do twarzy Sephora Collection zwiera prawidłową dawkę glinki, będącej naturalnym źródłem podstawowych minerałów i oligoelementy; maseczki skutecznie pielęgnują, nie powodując uczucia ściągniętej skóry 8 naturalnych maseczek z glinki w różnych kolorach i 2 formuły, kremowa lub złuszczająca, aby odpowiedzieć na specyficzne potrzeby każdego typu skóry i każdej strefy twarzy.
Rezultat: oczyszczona, piękniejsza, jakby zregenerowana skóra.

- Maseczka z niebieskiej glinki z ekstraktem z algi, wzbogacona ziarnami trukwy delikatnie złuszcza, oczyszcza i dotlenia skórę

35ml/ 26 pln

Dostępne w Perfumerii Sephora.

TEST REDAKCJI

Agnieszka: Sephora Maseczka z niebieskiej glinki. Po pierwsze - świetne opakowanie. Rewelacyjnie sprawdza się w podróży. Można wrzucić do kosmetyczki, nie zajmuje wiele miejsca.  Ale najważniejsza jest zawartość. W erze zanieczyszczenia powietrza, wszelkie maski oczyszczające to obowiązkowy punkt programu pielęgnacji. Maska z niebieską glinką od Sephory bardzo dobrze oczyszcza pory skóry. Rzeczywiście po zmyciu maski czuję się, jakby moja skóra oddychała. Jest świeża i miękka w dotyku. Bardzo przyjemne uczycie. Polecam.

Share this product