SEPHORA Krem do demakijażu owoc granatu

SEPHORA Krem do demakijażu owoc granatu

Krem oczyszczający w formacie podróżnym o aksamitnej i sensorycznej formule do oczyszczenia skóry oraz łatwego i skutecznego usunięcia makijażu; pozostawia miękką skórę bez tłustego czy klejącego efektu. Kremy dostępne są w 2 konsystencjach i o 6 różnych składnikach, o świeżym i uzależniającym zapachu, aby zaspokoić specyficzne potrzeby skóry.
Jak działają?
Kremy do demakijażu twarzy i oczu, Woda kokosowa, Róża, Owoc granatu i Yuzu: kremy oczyszczające do demakijażu o aksamitnej formule, która po kontakcie z wodą zmienia się w jedwabiste mleczko, skutecznie usuwają makijaż i zanieczyszczenia, pozostawiają czystą skórę.

Odpowiadają potrzebie specyficznej pielęgnacji:
- Woda kokosowa koi i relaksuje
- Róża nawilża i przywraca blaski
- Owoc granatu usuwa oznaki zmęczenia i działa energetyzująco
- Yuzu dynamizuje i napina skórę

Kremy peelingujące z Zieloną herbatą i Węglem: oczyszczające kremy złuszczające zawierają mikroperełki peelingujące, które oczyszczają pory, usuwają martwe komórki i wygładzają teksturę skóry. Uwolniona od zanieczyszczeń i nadmiaru sebum, skóra jest gładsza i bardziej promienna.

Odpowiadają potrzebie specyficznej pielęgnacji:
- Zielona herbata matuje i redukuje widoczność niedoskonałości
- Węgiel złuszcza i oczyszcza.

Plusy:
- 6 składników, aby zaspokoić wszelkie upodobania i specyficzne potrzeby skóry.
- Idealny format podróżny.
- Formuły o świeżym i uzależniającym zapachu nie pozostawiają tłustego czy klejącego efektu na skórze.

Jak używać?
Kremy do demakijażu twarzy i oczu. Kremy peelingujące do twarzy.

50ml/ 26pln

Dostępne w Perfumeriach Sephora

TEST REDAKCJI

Ania: Sephora Krem do demakijażu Owoc granatu. Mam cerę suchą, a nawet bardzo suchą, czasami łuszczącą się. Wszelkie płyny, żele do mycia sprawiają, że cera jest jeszcze bardziej przesuszona, dlatego nie mogę ich używać. Dostałam do testowania krem do demakijażu Sephory, ponieważ wspominając TK o kosmetykach, jakie lubię, wspomniałam, że czasem używam do demakijażu kremu. Nie specjalnego do tego celu, ale zwykłego kremu. Krem sprawia, że nie mam przesuszonej skóry. Sprawdziłam zatem w działaniu, jaki jest krem do demakijażu od Sephory. Szacunek. Jest znacznie lepszy od zwykłego kremu! :D Używam dość intensywnych podkładów i krem bardzo dobrze reaguje z podkładami, szybko je usuwając. Dodatkowo krem jest bardzo wydajny. Niby jest to mała tubka, ale wystarcza jedynie ilość wielkości migdała, aby dokładnie oczyścić twarz. Skóra po zmyciu jest miękka, wygładzona, dobrze oczyszczona i nie jest ściągnięta. Polecam.

Share this product