REXALINE Premium Line Killer X-treme Eraser

REXALINE Premium Line Killer X-treme Eraser

Niewielką porcję kosmetyku należy nakładać na problematyczne partie skóry (bruzdy na czole, fałdy nosowo-wargowe, kurze łapki, zmarszczki mimiczne) na zakończenie porannego rytuału pielęgnacji cery. Lekko wklepuj produkt aż do jego całkowitego wchłonięcia. Kosmetyk może być stosowany w ciągu dnia.

X-treme Eraser to niezbędny kosmetyk do pielęgnacji skóry z linii Line Killer marki Rexaline, zapewniający błyskawiczny rezultat w walce ze zmarszczkami, drobnymi liniami i niedoskonałościami skóry.

Koniec z retuszem zdjęć! Nowy X-treme Eraser marki Rexaline błyskawicznie wymazuje zmarszczki, nawet te najgłębsze. Do -57% widocznych zmarszczek w zaledwie 15 minut!

Formuła:

  • Kompleks Rexaline Complex: Duet kwasu hialuronowego o działaniu nawilżającym i wygładzającym
  • Aktywny Polimer: Błyskawicznie usuwa drobne linie i zmarszczki, rozszerzone pory skóry i niedoskonałości
  • Aktywny składnik Soft Focus: Ma działanie matujące i wyrównujące powierzchnię skóry

       Produkt nie zawiera parabenów.

Tekstura:

     Świeża, lekka i jedwabista

Korzyści:

  • Nawilża
  • Błyskawicznie usuwa nawet głębokie zmarszczki i drobne, powierzchowne linie
  • Błyskawicznie likwiduje niedoskonałości skóry
  • Wygładza i wyrównuje powierzchnię skóry

Rezultaty dowiedzione naukowo: do -57% widocznych zmarszczek w zaledwie 15 minut*!

* Działanie dowiedzione naukowo przez niezależne laboratoria AMA Laboratories. Rezultaty otrzymane po 15 minutach u 3 spośród 20 członków panelu. Średnia wartość w grupie 20 kobiet: -45%.

15ml/ cena: 149 PLN

Dostępne wyłącznie w Perfumeriach Sephora.

TEST REDAKCJI

Anna: Rexaline Premium Line Killer X-treme Eraser jest idealny na przykład przed imprezą, czy wielkim wyjściem. W ciągu kwadransa rzeczywiście wypełnia zmarszczki, nie tylko drobne, ale także te głębsze. Sprawia, że zmarszczki są znacznie mniej widoczne. Wygładza skórę, nawilża ją, ujednolica fakturę. Kosmetyk dobrze matuje skórę. Zapakowany jest w tubę z pompką, z bardzo dokładnym dozownikiem, zatem można odmierzyć precyzyjnie potrzebną ilość. Jest bardzo wydajny. Polecam.

Share this product