REVITACELL Stem Cells Hair Therapy

REVITACELL Stem Cells Hair Therapy

Revitacell to polska marka biodermokosmetyczna, która jako pierwsza na świecie korzysta z przełomowego odkrycia naukowego – komórek macierzystych MIC-1. Regeneracyjne właściwości komórek MIC-1 znalazły zastosowanie w innowacyjnym składniku kosmetycznym NHAC Biocervin MIC-1, który jest bazą wszystkich produktów marki. To dzięki niemu Revitacell stymuluje naturalne procesy regeneracyjne zachodzące w skórze, cebulkach włosów, rzęs i brwi.

Linia Revitacell to aktualnie trzy intensywne kuracje: Stem Cells Face Therapy – przeznaczona do pielęgnacji skóry twarzy i szyi, Stem Cells Hair Therapy – do odżywiania cebulek włosów i skóry głowy oraz Stem Cells Eyelashes Therapy – do regeneracji zniszczonych rzęs i brwi. Wszystkie produkty zostały przebadane dermatologicznie. Kuracje są bezzapachowe, a ze względu na swoją specyfikę - odpowiednie do każdego typu cery i włosów. Mogą być stosowane także przez alergików.

Składnik kuracji Revitacell, opracowany na bazie komórek macierzystych MIC - 1 - NHAC Biocervin MIC-1:

Składnik zawiera aktywne czynniki białkowe, które pobudzają skórę do regeneracji oraz docierają do cebulek rzęs i brwi, hamując ich wypadanie i inicjując wzrost nowych włosów. Jest mieszaniną aktywnych mikro- i makro-biocząstek pozyskanych z opatentowanej linii komórek macierzystych o symbolu MIC-1. Dzięki technologii ultradźwiękowej, dezintegracji komórek w laboratoriach Revitacell, powstaje innowacyjna formuła zawierająca:

- mieszaninę aktywnych czynników peptydowych i kolagenu,

- nieuszkodzone białka,

- nienasycone kwasy tłuszczowe,

- fosfolipidy,

- cukry,

- sole mineralne.

Podstawowym składnikiem surowca kosmetycznego NHAC Biocervin MIC-1 jest mieszanina aktywnych czynników peptydowych oraz białek macierzy zewnątrzkomórkowej (kolagen). NHAC Biocervin MIC-1 nie zawiera detergentów i toksycznych rozpuszczalników organicznych. Prekursorowa forma kolagenu (tropokolagen) produkowana przez komórki macierzyste MIC-1 jest aktywnie przyswajana przez skórę i stanowi strukturalną podstawę syntezy nowych włókien kolagenowych skóry.

Revitacell Stem Cells Hair Therapy stymuluje naturalne procesy regeneracyjne zachodzące w cebulkach włosa oraz w skórze głowy. Kuracja zawiera kompleks naturalnych czynników białkowych, pozyskanych jak w przypadku pozostałych terapii – z opatentowanej linii komórek macierzystych MIC-1. Dostarczone z zewnątrz czynniki wzrostu łatwo przenikają przez ujście kanału włosa do wewnątrz i docierają do komórek cebulki i komórek macierzystych włosa. Zadaniem kompleksu tych czynników jest aktywacja „uśpionych” komórek macierzystych włosa oraz pobudzenie komórek jego cebulki do rozpoczęcia wzrostu nowego włosa. Zawarty w kuracji składnik NHAC Biocervin MIC-1 a także składniki wspomagające, m.in. witamina B5 gwarantują włosy odżywione, wzmocnione, nawilżone i pełne blasku.

Składniki aktywne: NHAC Biocervin MIC-1, witamina B5.

Sposób użycia: kurację stosować bezpośrednio po umyciu na wilgotne włosy. Całą zawartość ampułki energicznie wmasować w skórę głowy w celu poprawy wnikania składników aktywnych. Po aplikacji rozczesać włosy, pozostawiając preparat na minimum 30 minut (w celu zwiększenia efektu można pozostawić na całą noc/dzień). W zależności od potrzeb stosować codziennie lub co drugi dzień. Dla optymalnej poprawy stanu skóry głowy i włosów kurację należy okresowo powtarzać.

Efekty kuracji: regularne stosowanie kuracji zapewnia odżywienie i wzmocnienie cebulek włosów oraz skóry głowy. W wyniku czego następuje pobudzenie wzrostu nowych oraz ograniczenie wypadania już rosnących włosów.

Stosowanie: w przypadku włosów wypadających, zniszczonych, osłabionych (szczególnie przy sezonowym przesileniu, zabiegach fryzjerskich, oddziaływaniu niekorzystnych czynników zewnętrznych, farmakoterapii) lub w celu wzmocnienia, poprawy kondycji i ochrony włosów zdrowych.

Dostępne opakowania: 14 ampułek po 5 ml z aplikatorem

Cena: 170 zł

Produkt dostępny w atelier sprzedażowym:

https://www.revitacell.pl/atelier-sprzedazowe/Revitacell_Stem_Cells_Hair_Therapy

 

TEST REDAKCJI

Produkt w trakcie testu.

Share this product