NARS Audacious Pomadka

NARS Audacious Pomadka

Audacious Lipstick jest szminką do ust o spektakularnie uwodzicielskiej teksturze i zuchwałym wykończeniu, daje natychmiastowy efekt pełnego krycia, wygładza, nawilża i wypełnia usta.

Do jakiego rodzaju makijażu?
Kolekcja Audacious Lipstick oferuje pełną gamę prowokujących odcieni, od naturalnie neutralnych, przez ekstrawaganckie niuanse różu, aż po wyraziste czerwienie. Bogata kremowa formuła intensywnych i długotrwałych kolorów daje delikatne, matowe wykończenie.

Jak używać?
Łatwa aplikacja, jednym ruchem usta są nasycone kolorem i odżywione na cały dzień.

Dostępne wyłącznie w Perfumeriach Sephora.

Cena: 135 pln

TEST REDAKCJI

Ania: Pomadka Nars to doskonały przykład na to, że nie potrzebne jest złoto i błysk, aby poczuć luksus. Dokładnie takie jest uczucie, gdy wyjmujesz tę pomadkę z opakownia, czarnego, matowego z subtelnym napisem NARS. Jak większość pomadek tej klasy, ma ułatwiający zamykanie, magnes. Ale jeszcze bardziej magnetyczny jest kolor, który mam - AnnaBella. Jakbym miała pokazać komuś klasyczny, ponadczasowy kolor pomadki - Annabella Nars jest idealna. Stosując ją wrażenie doskonałości pozostaje. Szminka Nars jest ma dużo pigmentu, nadaje ustom piękny, głęboki odcień z matowym wykończeniem. Mam zazwyczaj suche usta, a ta szminka nie powoduje przesuszenia, dobrze nawilża. Długo pozostaje na ustach, ale jeśli trzeba jej użyć to doskonały gadżet i afrodyzjak! Polecam.

Share this product