LE’MAADR Peeling Glikolowy 15%

LE’MAADR  Peeling Glikolowy 15%
Opis na Zajawce

NOWOŚĆ!

Przed nałożeniem preparatu na twarz zrób test: zastosuj na skórę za uchem.

Preparat nakładać na suchą i czystą skórę, omijając okolice oczu.

Najlepsze efekty uzyskuje się stosując produkt przez 2-3 tygodnie. Przez pierwsze 2-3 dni najlepiej wieczorem nałożyć cienką warstwę preparatu i pozostawić ją na skórze na 5 minut. Następnie zmyć płynem micelarnym Le’Maadr lub wodą. Stopniowo wydłużać codziennie czas aplikacji do 15 minut. Po zmyciu preparatu nałożyć krem nawilżający. W ciągu dnia pod makijaż zastosować krem z wysokim filtrem SPF.

W czasie stosowania preparatu może się pojawić lekki rumień, uczucie mrowienia i delikatnego pieczenia. Złuszczenie skóry następuje po kilku dniach, jest uzależnione od typu i rodzaju skóry. Serię zabiegów można powtarzać 2-3 razy w roku.

Nie stosować przy aktywnym trądziku pospolitym, przy zmianach ropnych, rozszerzonych naczynkach, cerze alergicznej, na skórę podrażnioną promieniami słonecznymi, po depilacji woskiem i zabiegach elektrolizy. Jeśli pojawi się silne podrażnienie skóry należy przerwać stosowanie preparatu.

Specjalistyczny preparat z 15% kwasem glikolowym zapobiegający i likwidujący objawy starzenia się skóry

  • Efektywne działanie złuszczające powierzchniowej warstwy rogowej naskórka
  • Wspomaga odnowę i regenerację skóry właściwej poprzez pobudzanie aktywności fibroblastów
  • Zmniejsza głębokość zmarszczek

przebadany dermatologicznie

nie zawiera parabenów

 

Produkt dostępny tylko w aptece.

Cena: ok. 79 zł

Pojemność: 40 ml

TEST REDAKCJI

Marta: Pilingu glikolowego 15% Le’Maadr używam od dwóch tygodni. Początkowo trochę nieśmiało, ponieważ kiedyś używałam pilingu 12%, więc się obawiałam, czy 15% nie będzie zbyt mocny. Przez pierwszy tydzień nałożyłam go 3 razy. Ma białą, bardzo gęstą konsystencję. Po aplikacji na twarzy, czuć delikatne pieczenie w miejscach, gdzie są jakieś drobne ranki, ale po chwili to ustaje. Piling glikolowy 15% zdecydowanie efektywniej działa od 12%. Efekt widać już po pierwszym użyciu. Skóra jest wyraźnie oczyszczona, bardziej świeża, promienna, zdecydowanie zdrowiej wygląda. Mimo, że mam 36 lat, to nie mam jeszcze wielu zmarszczek. Najmocniej są one widoczne w górnej części policzków i na czole, zatem obserwowałam te miejsca podczas używania tego pilingu. W drugim tygodniu stosowałam piling codziennie, przez 15 minut, za każdym razem. Zauważyłam wyraźne zmiany, wyraźne wypłycenie zmarszczek, co mnie niezwykle ucieszyło. Cera wygląda pięknie, jest wygładzona, bardzo świeża. Rozjaśniły się także przebarwienia, które miałam. Absolutnie jestem bardzo zadowolona z rezultatów, nie sądziłam, że piling do stosowania w domu, tyle potrafi. Polecam.

Share this product