KORANA Ziołowa Dieta Kosmetyczna Krem do ciała

KORANA Ziołowa Dieta Kosmetyczna Krem do ciała

Krem do ciała jest ważnym składnikiem diety kosmetycznej.

Zawiera naturalne składniki, takie jak myricelina i wyciąg z ziaren kakaowca, a także ekstraktów imbiru oraz jabłka i grapefruita.

Dostarcza skórze odpowiednich składników odżywczych.

Jednocześnie wyszczupla gdyż przeciwdziała rozwojowi cellulitis.

Zawarte w kakao metyloksantyny stymulują mikrokrążenie krwi, powodują rozszerzenie naczyń i przyczyniają się do zwalczania wolnych rodników przez co opóźniają proces starzenia się organizmu.

Myricelina – wyciąg z rosnącego w Ameryce Północnej wiecznie zielonego krzewu – reguluje metabolizm tłuszczu w komórkach i wpływa na redukcje tkanki tłuszczowej.

Systematyczne, codzienne stosowanie Kremu do ciała zapobiega tyciu, przyczynia się do szybszego zaniku zbędnych kilogramów.

Skóra odzyskuje elastyczność i zdrowy wygląd.

150 ml

Cena: 18 PLN

TEST REDAKCJI

Testowała Alicja: Ziołową Dietę Kosmetyczną Korany można zdecydowanie nazwać ODKRYCIEM. Nie znałam wcześniej tych produktów i firmy. Zazwyczaj, gdy się nie zna marki, to podchodzi się do produktu z rezerwą. Tak też było w moim przypadku. Balsam ma bardzo intensywny ziołowy zapach, który dość długo jest wyczuwalny na skórze. Bardzo dobrze się wchłania. Stosowałam go na cellulit na ramionach, codziennie rano. Po dwóch tygodniach po celullicie nie ma śladu. Jestem w totalnym szoku. Dodam tylko, że nie ćwiczyłam, a masaż ograniczał się do wmasowania preparatu. Super, jestem pod wielkim wrażeniem. Bardzo polecam.

Beauty Mission: Wyniki testu TUTAJ

Share this product