JOKO Lakier Day&Night n.227

JOKO Lakier Day&Night n.227
Opis na Zajawce

NOWOŚĆ!

Uroda i moda tworzą nierozerwalny związek. Dlatego marka JOKO tworząc limitowaną kolekcję lakierów do paznokci zainspirowała się najnowszymi trendami. W kolekcji Day&Night znajdziemy zarówno bardzo naturalne, jak i odważne odcienie.

Zabawa kolorami to nieograniczone pole manewru do tworzenia i kreowania swojego wizerunku. Nowe lakiery z limitowanej serii Day&Night, nawiązują do kolorystyki i trendów prosto ze światowych wybiegów. Szeroka gama i wybór kolorów sprawiają, że każda kobieta znajdzie spośród nich coś dla siebie. Zawarte w lakierach polimery winylowe chronią paznokcie i zapewniają długotrwały efekt, bez odpryskiwania. Szeroki, płaski pędzelek sprawia, że kosmetyk jest łatwy i przyjemny w aplikacji. Wybierz swoje ulubione odcienie z palety Day&Night i baw się kolorami!

Cena rekomendowana : 12,00 zł

TEST REDAKCJI

Iwona: Testuję JOKO Lakier Day&Night numer 227 – to ciepły odcień szary z bardzo subtelnymi drobinkami, które nadają efekt głębi, blasku i trójwymiaru. Lakier łatwo się nakłada, tworzy jednolitą taflę, nawet bez stosowania podkładu. Najlepszy efekt uzyskuje się po nałożeniu dwóch warstw lakieru. Szczerze mówiąc zaskoczyło mnie to, że tak łatwo nakłada się na paznokcie i nie wymaga długiego czekania, aż wyschnie. Aby położyć drugą warstwę czekałam może z 2 minuty, przy drugiej warstwie, już wolałam odczekać chwilę dłużej, może z 5 minut. Lakier utrzymywał się na moich paznokciach (bez szwanku) trzy dni, potem zaczął się lekko „wycierać” na końcówkach. Kolor jest uniwersalny. Ładnie wygląda do szarych ubrań, jak i do odważnych kolorów. Kolor jest autentycznie piękny. Wiele moich koleżanek zwróciło na niego uwagę. Powyższe zdjęcie nie prezentuje w pełni jego mocy! Bardzo polecam.

Share this product