IWOSTIN Perfectin Re-Liftin Peeling na noc dla skóry dojrzałej

IWOSTIN Perfectin Re-Liftin Peeling na noc dla skóry dojrzałej
Opis na Zajawce

NOWOŚĆ!

Profesjonalna pielęgnacja przeciwzmarszczkowa skóry tracącej jędrność.

Już po 1. użyciu skóra jest widocznie odmłodzona, a po 7 dniach zmarszczki są zredukowane.**

Należy wieczorem, na oczyszczoną skórę nałożyć peeling omijając okolice oczu i ust. Po wchłonięciu nałożyć krem na noc Iwostin Re-Liftin. W trakcie kuracji zaleca się stosowanie na dzień kremu z filtrem SPF 50+ Iwostin Solecrin. Peeling stosować co wieczór przez 2 tyg., a następnie 1-2 razy w tygodniu.

Po 30 roku życia skóra staje się cieńsza, delikatniejsza i zwykle bardziej sucha niż w wieku nastoletnim. Dzieje się tak z powodu spowolnienia tempa odnowy komórkowej. Właściwa pielęgnacja może jednak procesy te opóźnić i zapobiec utrwalaniu się konsekwencji. Peelingi chemiczne pobudzają odnowę komórkową i zapobiegają ścieńczaniu się naskórka i skóry, przyspieszając regenerację wszystkich struktur potrzebnych w utrzymaniu młodego wyglądu. Podstawowym warunkiem w takim przypadku jest jednak stworzenie produktu spełniającego potrzeby i dostosowanego do coraz bardziej wymagającej w tym wieku skóry. W peelingu Iwostin Perfectin dla skóry dojrzałej jako główny składnik aktywny wykorzystano kwas laktobionowy. To kwas owocowy, o dużej, wolno wchłaniającej się cząsteczce . Dzięki wolnej absorpcji cechuje się bardzo dobrą tolerancją i nie wywołuje podrażnień. Nadaje się do pielęgnacji skóry bardzo wrażliwiej, bo mimo że to cząsteczka złuszczająca, w efekcie dłuższego stosowania pogrubia barierę naskórkową i wzmacnia skórę. Ma bardzo dobre właściwości nawilżające. Dodatkowo wykazano, że po dłuższej kuracji (12 tygodni) pobudza syntezę mukopolisacharydów i kolagenu w skórze. W pielęgnacji codziennej należy podkreślić jeszcze jedno działanie i zastosowanie. Kwas laktobionowy wraz z dołączonym kompleksem łagodnych kwasów owocowych wspomaga absorpcję i działanie innych kosmetyków pielęgnacyjnych. W peelingu Iwostin zawarty został kompleks Actopontine, który zawiera peptyd, pobudzający syntezę głównego kolagenu strukturalnego, stanowiącego o napięciu i gęstości skóry. W połączeniu z łagodnymi kwasami owocowymi kompleksu Regenine peptyd ma możliwość oddziaływania na głębiej położone struktury skóry i aktywuje procesy odnowy komórkowej.

Dr n. med. Maria Noszczyk

Melitus Lecznica Dermatologii Estetycznej i Anti-Aging

30 ml, cena: ok. 50 PLN

TEST REDAKCJI

Agata: Ten test jest naprawdę bardzo solidny. Produkt jest przeze mnie stosowany od roku. Zużyłam trzy opakowania. Rzeczywiście działa. Skóra jest w zdecydowanie lepszym stanie niż rok temu. Ważne, że jest to peeling, ponieważ redukuje małe zmarszczki, dodatkowe maski znacznie lepiej się wchłaniają. Skóra jest zdecydowanie lepiej napięta. Polecam.

Share this product