INSIGHT Odżywka ochronna do włosów farbowanych

INSIGHT Odżywka ochronna do włosów farbowanych

Stworzona specjalnie do włosów farbowanych, chroni włókno włosa i powoduje dłuższą trwałość koloru. Głęboko odżywia, nadając włosom miękkość i gładkość w dotyku.

Organiczny ekstrakt z henny, masło z mango, olej z nasion winogron, olej makadamia

Organiczny olej makadamia działa odżywczo i ochronnie. Kompleksowa ochrona koloru z henny, masła z mango i oleju z pestek winogron zapewnia trwałość koloru, miękkość włosów i ma działanie przeciwutleniające.

Nałożyć odżywkę na wilgotne i umyte włosy, pozostawić na 3-5 minut i dokładnie spłukać.
pH 5,0 – 6,0
NIE ZAWIERA: SLS, SLES, parabenów, silikonów, sztucznych barwników, alergenów zapachowych oraz olejów mineralnych.

500 ml/36 pln

TEST REDAKCJI

Karola: A teraz czas na kolejny produkt włoskiej firmy - INSIGHT. Gdy już mamy umyte włosy, w moim przypadku szamponem normalizującym INSIGHT, warto użyć odżywki. Prawda jest taka, że czasami używam odżywki, a czasem po prostu nie. Jednak zauważyłam, że faktycznie warto poświęcić dodatkową minutę (która rano jest doprawdy na wagę złota ;)). Włosy są przyjemnie miękkie, ładnie się układają, bardzo dobrze rozczesują, a po pewnym czasie można zauważyć efekty długotrwałe: lepiej trzyma się kolor włosów farbowanych (mniej utlenia) i nie rozdwajają się końcówki. To wszystko dotyczy właśnie odżywki Insight. Zawiera ekstrakt z henny (nie barwi), masło z mango, i oleje z nasion winogron i makadamia. Producent pisze, aby trzymać odżywkę 3-5 minut. W moim przypadku są to raczej dolne przedziały tego zalecanego czasu i mogę potwierdzić, że odżywka naprawdę się dobrze sprawdza. Kolejna sprawa - jak w przypadku szamponu - świetna cena, czyli 36pln za pół litra, to łamie obiegową opinię, że "czyste" kosmetyki są drogie. Ah kolejna sprawa - zapach! Równie aromaterapeutyczny, jak w przypadku szamponu, ale w tym przypadku dominują nuty kwiatowe. Nie wiem, czy jest podobnie w przypadku innych produktów marki INSIGHT - że mają tak cudnie zniewalające zapachy, ale w tych dwóch przypadkach zdecydowanie potwierdzam. I bardzo polecam :).

Share this product