FILORGA OIL-ABSOLUTE

FILORGA OIL-ABSOLUTE

Pamiętając o tym, że wraz z upływem czasu komórki coraz bardziej się męczą, a skóra staje się wyczerpana i cierpi na wypalenie FILORGA stworzyła OIL-ABSOLUTE®
- odmładzający eliksir, który potrafi rozbudzić skórę, stymulując ją i przywracając jej bardziej młodzieńczy wygląd. Skóra zostaje reaktywowana już w 30 dni!
Odżywienie, zmarszczki, jednolitość, jędrność, przebarwienia, ziemista cera, struktura skóry.

Cenne odżywienie
Cztery cenne olejki [kamelia + buriti + morela + jojoba] intensywnie odżywiają skórę i zapewniają jej intensywne poczucie komfortu. Dodatkowy atut: Bursztyn „Eternal Amber” o doskonałych właściwościach regeneracyjnych.
Intensywne przebudzenie komórkowe
Polifenole stymulują naturalne mechanizmy samoobronne skóry i chronią ją przed wypaleniem. Heksapeptyd przeprogramowuje komórki macierzyste i przywraca skórze zdolność do autoregeneracji.
Pełna korekta przeciwstarzeniowa
Kompleks 4 aktywnych składników przeciwstarzeniowych [wygładzanie + ujędrnianie + ujednolicanie + rozświetlanie] zwalcza wszystkie oznaki starzenia.
/ UNIKATOWY OLEJEK WYGŁADZAJĄCY KONSYSTENCJA
Konsystencja olejku + Jedwabisty dotyk: Silnie odżywiająca formuła galenowa o nietłustym, niebłyszczącym finiszu, gwarantująca prawdziwie zmysłowe doświadczenie.
Pobudzająca, wmasowująca się konsystencja. Olejek, który stapia się z naskórkiem i łatwo się
wmasowuje efektywnie rozbudzając aktywność komórek.

/ CENNE SKŁADNIKI ODŻYWCZE
OIL-ABSOLUTE® łączy w sobie cztery cenne olejki o wyjątkowych właściwościach odżywczych, a także bursztyn „Eternal Amber”.
Wszystkie one zapewniają skórze komfort i jędrność. Olejek kameliowy to w Japonii symbol wiecznego życia. Poprawia elastyczność skóry i ją ujędrnia. Olejek buriti jest bogaty w karotenoidy i tokoferole. Wspiera regenerację skóry i zapobiega tworzeniu się zmarszczek. Olejek jojoba działa przeciwzapalnie i przeciwdziała promieniom UV.
Chroni skórę i wspiera ją w walce z pojawiającymi się przebarwieniami. Olejek morelowy zawiera nasycone kwasy tłuszczowe, witaminę A i E. To dla skóry zastrzyk świetlistości i blasku.
Bursztyn Eternal Amber - cenny składnik aktywny. Bursztyn, nazywany również „magicznym kamieniem” to skamieniała żywica drzew iglastych. Jest szeroko stosowany w jubilerstwie i przy wyrobie ozdób a w jego masie można znaleźć zastygnięte fragmenty zwierząt i roślin. Właśnie dlatego kojarzy się go z wieczną młodością.
Chociaż bursztyn często stosuje się w celach leczniczych (w walce z zaburzeniami ciśnienia krwi, podrażnieniami, problemami ze stawami) rzadko sięga się po niego w kosmetyce. Dla skóry bursztyn
to prawdziwy skarb. Naładowany jonami ujemnymi, spowalnia proces utleniania w komórkach, pobudza ich regenerację i stymuluje metabolizm.
/ INTENSYWNE PRZEBUDZENIE KOMÓREK
OIL-ABSOLUTE® zawiera unikatowy duet składników aktywnych ożywiających wyczerpaną skórę:
Polifenole pobudzają mechanizmy obronne komórek: Polifenole są znane ze swoich właściwości  antyutleniających.
Te, których użyto w OIL-ABSOLUTE® potrafią jeszcze więcej! Posiadają zdolność stymulowania naturalnych mechanizmów obronnych skóry. W ten sposób skóra może na powrót zacząć się bronić i obudowywać po wypaleniu.
Dodatkowa korzyść: naprawiają uszkodzenia, wzmacniają odporność skóry na stres oksydacyjny i w ten sposób zapobiegają kolejnemu przemęczeniu.
Heksapeptydy przeprogramowują komórki macierzyste:
DNA jest nośnikiem informacji genetycznej, która zanim stanie się białkiem jest przekładana na przekaźnikowy (matrycowy) kwas RNA. Przekaźnikowy RNA odgrywa więc kluczową rolę w życiu komórek. Istnieje jednak jeszcze inny rodzaj RNA - mikro-RNA lub mRNA. Te krótkie odcinki kwasu posiadają zdolność wiązania
się z matrycowym RNA i hamują jego translację w białko. Są istotnymi regulatorami ekspresji genowej i w ostatnich latach były przedmiotem wielu badań.
Dzięki zainteresowaniu zagadnieniem komórek  macierzystych odkryto, że mikro-RNA tłumi obecne w nich czynniki translacyjne.
Heksapeptyd zawarty w OIL-ABSOLUTE® to prawdziwa innowacja kosmetyczna: potrafi modulować mikro-RNA i w ten sposób przywraca komórkom macierzystym zdolność autoregeneracji oraz produkcji nowych keratynocytów. Skóra zostaje odmłodzona o 17 lat!*
/ PEŁNA KOREKTA PRZECIWSTARZENIOWA
OIL-ABSOLUTE® zawiera uderzeniową dawkę przeciwstarzeniowych składników aktywnych, korygujących wszystkie oznaki upływu czasu: zmarszczki, utratę jędrności, zszarzałą cerę, brak jednolitości,
nieregularną strukturę skóry i przebarwienia: Zmarszczki [głębokie + płytkie]: formuła bogata w tokoferole
i sezaminę stymuluje adypocyty i zapewnia efekt głębokiego wypełnienia. Równocześnie pobudza metabolizm komórkowy, wygładzając płytsze zmarszczki i zapewniając mikro-odciążenie skóry.
Jędrność: regenerujący olejek nazywany „kryształową łzą” reaktywuje białka młodości. Poprawia się regeneracja fibroblastów i zwiększa synteza kolagenu a skóra odzyskuje swoją gęstość.
Jednolitość + przebarwienia: wyciąg z chmielu reguluje syntezę melaniny i zmniejsza hiperpigmentację. Tonacja skóry staje się bardziej jednolita a koloryt cery bardziej wyrównany.
Blask i struktura skóry: formuła olejku jest wzbogacona o preparat NCTF®, który rewitalizuje skórę i poprawia jej rozświetlenie. Struktura skóry jest wygładzona a cera wygląda promienniej.

OIL-ABSOLUTE® to jedwabisty olejek, który dosłownie wtapia się w skórę. Posiada starannie opracowaną galenową formułę, która łączy się z naskórkiem i gwarantuje optymalne wchłanianie. Dzięki idealnemu
zrównoważeniu olejkowej konsystencji i aksamitnego finiszu, ta jedwabista formuła działa jak olejek posiadający moc serum.
Wystarczą zaledwie dwie lub trzy kropelki, by twarz odzyskała promienny wygląd. Olejek należy wmasować, by pobudzić naskórek oraz usprawnić wnikanie składników aktywnych. Po zastosowaniu produkt natychmiast
wsiąka w skórę, pozostawiając na jej powierzchni wyłącznie odczucie komfortu. Jego lekki, delikatny zapach to czysta przyjemność dla zmysłów.

Dostępny w Perfumeriach Sephora.

Share this product