EISENBERG SOIN PUR ÉCLAT

EISENBERG SOIN PUR ÉCLAT

EISENBERG nadal pracuje nad rozwojem swoich cennych olejów, aby odpowiedzieć na specyficzne potrzeby likwidacji stanów odwodnienia i przesuszenia. Po Intensywnie Nawilżającej Pielęgnacji Dwufazowej z gamy klasycznej, pojawia się PIELĘGNACJA ROZŚWIETLAJĄCA, która wchodzi w skład linii EXCELLENCE.

Dobór naturalnych olejów został połączony z idealną kombinacją składników aktywnych w formule galenowej, która okazuje się zapewniać maksimum odżywienia w przypadkach przesuszenia skóry i utraty witalności cery suchej oraz bardzo suchej.

SOIN PUR ÉCLAT

Pielęgnacja nasyca skórę lipidami, przynosząc jej głęboka i długotrwałą ulgę. Wspaniale odżywiona skóra odzyskuje swoją naturalną gładkość i blask. Flakon ze szlifowanego szkła zapewnia właściwe zabezpieczenie składników aktywnych. Flakon sygnowany EISENBERG zamyka aplikator w spreju, który poprzez rozpylenie produktu gwarantuje jednolitą aplikację na ciało i włosy.

ODŻYWIA I ODBUDOWUJE SKÓRĘ

Lipidy stanowią integralną cześć naszego ciała. Są wewnątrzkomórkową rezerwą energetyczną i zalążkiem istotnych dla życia przemian biologicznych oraz jednym z kluczowych elementów struktury membrany komórkowej. PIELEGNACJA ROZŚWIETLAJĄCA zawiera sześć 100% naturalnych olejów roślinnych bogatych w nienasycone kwasy tłuszczowe, o silnych właściwościach odżywczych, zmiękczających i ochronnych. Oleje te odbudowują warstwę hydro lipidową; skóra staje się gładka i odzyskuje swoja elastyczność.

PRZYWRACA BLASK

Pod koniec lata skóra szczególnie potrzebuje odzyskać miękkość i jednolity koloryt po intensywnej ekspozycji na słońce. Naturalny składnik pochodzący z kory Boldoi podtrzymuje tyrozynazę, enzym odpowiedzialny za produkcję melaniny w formie nieaktywnej i w ten sposób reguluje produkcję pigmentów obecnych w naskórku: skóra jest rozświetlona, odzyskuje jednolity koloryt.

GLOBALNE ANTI-AGE

Witaminy A i E, posiadające właściwości przeciwutleniające i antyrodnikowe spowalniają procesy starzenia się skóry. Połączone zostały z FORMUŁĄ TRIO-MOLÉCULAIRE®, wzmacniająca działanie anti-age, aby wykorzystywać co to najlepsze w naturze i najnowszych technologiach.

Share this product