DR ORGANIC Ograniczna maska do twarzy Bio-Plazma Minerały Morza Martwego

DR ORGANIC Ograniczna maska do twarzy Bio-Plazma Minerały Morza Martwego

Maska do twarzy regulująca wydzielanie sebum, o działaniu detoksykacyjnym i przeciwstarzeniowym. Na powierzchni skóry działa oczyszczająco, odblokowując pory, podczas gdy wnikając w głąb staje się silnym bioaktywnym czynnikiem liftingującym. Ta detoksykacyjna maska o działaniu anti-aging wnika głęboko w pory, skutecznie usuwając nadmiar sebum i zanieczyszczenia, a jednocześnie stymuluje odnowę komórkową.

Składniki bioaktywne, naturalne i organiczne:

- sól z minerałami Morza Martwego

- sok z aloesu

- glinka porcelanowa

- wyciąg z planktonu

- wyciąg z alg

- wyciąg z morszczyna pęcherzykowatego

- wyciąg z wodorostów

- olejek z liści drzewa pomarańczowego

- olejek ze skórki mandarynki

- olejek z igieł sosnowych

- olejek tymiankowy

- olejek z mięty i z dzikiej mięty

- witamina C

Właściwości niektórych minerałów pochodzących z Morza Martwego:
Bor - niezbędny minerał, podwyższający stężenie hormonów istotnych w poprawianiu gęstości kości. Jest to niezwykle istotny minerał, łagodzący skurcze mięśni, bezsenność, bóle pleców oraz wiele problemów związanych z menopauzą, ale również zmniejszający bolesne skurcze menstruacyjne.
Wapń - pełni istotną rolę w procesach krzepnięcia krwi. Wspomaga zapobieganie infekcjom i gojenie ran. Ponadto łagodzi symptomy stresu przedmiesiączkowego (PMS) oraz zwęża pory.
Jod - reguluje funkcjonowanie układu mięśniowego i nerwowego oraz poprawia stan zębów, włosów, skóry i paznokci. Posiada również właściwości antyseptyczne i sterylizujące.
Brom - leczy i przynosi znaczną ulgę w przypadku trądziku. Sole z Morza Martwego mają 50-krotnie wyższe stężenie tego pierwiastka w porównaniu z jakimikolwiek innymi solami.
Potas - zapobiega chorobom układu nerwowego, skurczom mięśni, zatwardzeniom i nadciśnieniu. Ponadto zapobiega tworzeniu się wolnych rodników, które odpowiadają za przedwczesne starzenie się skóry.
Chlor - odpowiada za metabolizm komórkowy oraz równowagę kwasowo-zasadową w organizmie.
Bitumin - naturalna smoła o właściwościach przeciwzapalnych.

TEST REDAKCJI

Monika: Maseczka DR ORGANIC jest rzeczywiście godna polecenia. Bardzo dobrze oczyszcza skórę, sprawia, że jest wyraźnie rozświetlona już po pierwszym użyciu. Z czasem zauważyłam, że przy regularnym zastosowaniu znika szarość i efekt ziemistej, zmęczonej skóry. Bardzo polecam.

Share this product