DIOR Rouge liquid - pomadka

DIOR Rouge liquid - pomadka

Do kultowej linii pomadek Rouge Dior dołącza wyjątkowo nowość: Rouge Dior Liquid to pomadka o płynnej formule oferującej aż trzy różne wykończenia makijażu, abyś jeszcze bardziej mogła bawić się kolorem na ustach.

Komfortowa, płynna formuła pomadki intensywnie nawilża i pielęgnuje Twoje usta, a piękne i eleganckie opakowanie sprawi, że zawsze będziesz chciała ją mieć przy sobie. Trwałość nawet do 12 godzin* jest zapewniona dzięki dużej dawce skoncentrowanych pigmentów. Rouge Dior Liquid jest dostępna w trzech wariantach: odcienie matowe, odcienie metalizujące oraz odcienie satynowe.

*Test instrumentalny przeprowadzony na grupie 20 badanych.

Formuła Rouge Liquid to specjalna kompozycja mineralnych wosków, bardzo delikatnych mikrocząsteczek krzemionki oraz olejków, dzięki którym kolor jest bardziej intensywny, a trwałość pomadki idzie w parze z długotrwałym uczuciem komfortu na ustach.

6ml/165 pln

Dostępne w Perfumeriach Sephora.

TEST REDAKCJI

Kasia: DIOR Rouge liquid - pomadka - kolor 979 Poison metal - po pierwsze obłędny kolor. Czerwone wino z metalicznym akcentem. Piękny intensywny kolor. Na zimę - pasuje o każdej porze, a latem - kolor wieczoru. Jest płynna. Łatwo się nakłada, szybko zastyga na ustach. Jest bardzo trwała. Na moich ustach utrzymuje się pół dnia, bez poprawek. Nie wysusza ust. Luksusowe opakowanie, rzeczywiście chce się ją mieć zawsze przy sobie. Jest boska. Polecam.

Share this product