CLINIQUE City Block Purifying Charcoal Mask & Scrub

CLINIQUE City Block Purifying Charcoal Mask & Scrub

Zanieczyszczenia, spaliny, dym oraz inne szkodliwe czynniki środowiska negatywnie wpływają na Twoją skórę. Clinique przedstawia City Block Purifying Charcoal Clay Mask + Scrub – pięciominutową maseczkę + peeling, która oczyści Twoją skórę z toksyn nie uszkadzając jej.

Po zmyciu makijażu nałóż maseczkę na osuszoną skórę i rozprowadź ją opuszkami palców na całej twarzy pomijając okolice oczu. Pozostaw ją na skórze przez 5 minut do chwili, w której maseczka zmieni kolor na jasnoniebieski. Aby w pełni wykorzystać jej potencjał eksfoliacyjny, wmasuj ją w skórę na całej twarzy używając ciepłej wody. Następnie spłucz ją i osusz twarz ręcznikiem. Zastosuj kosmetyk nawilżający. Najlepszy efekt osiągniesz stosując maseczkę 1-2 razy w tygodniu
100 ml 129.00 zł
 
Dostępny w Perfumeriach Sephora.
TEST REDAKCJI
Kasia:  Tego lata w Perfumeriach Sephora pojawiła się nowość od Clinique - Maska oczyszczająca z serii City Block. Maska zawiera glinkę oraz węgiel drzewny z bambusa, a także drobinki silikonowe. Te trzy składniki aktywne sprawiają, że skóra ma zostać dokładnie, delikatnie, ale głęboko oczyszczona. Muszę przyznać, że maska rzeczywiście się sprawdza. Maska ma kolor szaro niebieski. Podczas nakładnia czuć bardzo delikatne granulki silikonowe, więc od razu można wykonywać delikatny masaż. Następnie zostawiamy maskę jedynie na 5 minut, aż wyschnie. (Rzeczywiście maseczka szybko wysycha.) Podczas zmywania można znowu wykonać delikatny masaż drobinkami. Efekty zauważalne są już po pierwszym użyciu. Miałam dużo zaskórników szczególnie na nosie, a także malutkie krostki pod skórą. Poznikały. Skóra wyraźnie pojaśniała, stała się miękka, bez uczycia chropowatości, wygładziła się. Maska, zapewne z uwagi na zawartość glinki, pozostawia delikatne uczucie ściągnięcia, zatem mimo, że maska przeznaczona jest do wszystkich rodzajów skóry, jeśli masz suchą, nałóż krem lub drugą maskę odżywczą, natomiast jeśli masz skórę mieszaną lub tłustą, będziesz w pełni zadowolona. Podsumowując: maska świetnie oczyszcza.

Share this product