CLINIQUE Take The Day Off Makeup Remover For Lids, Lashes & Lips

CLINIQUE Take The Day Off Makeup Remover For Lids, Lashes & Lips

Dwufazowy płyn do demakijażu przyspiesza usuwanie trudnego do usunięcia makijażu oczu i ust bez naciągania skóry. Rozpuszcza i usuwa trudny do usunięcia makijaż, a nawet wodoodporny tusz do rzęs.

Nie podrażnia, nie szczypie w oczy. Przetestowany okulistycznie. Produkt odpowiedni dla osób noszących soczewki kontaktowe.

 

200ml/ cena: 79 pln

Dostępne w perfumerii Sephora.

TEST REDAKCJI

Monika: Płyn do demakijażu Clinique Take The Day off Makeup nazwałabym krótko - stworzony do zadań specjalnych. Dość mocno się maluję. Po prostu lubię ładnie podkreślone oczy i nieskazitelną cerę. To sprawia, że niestety nie każdy płyn do demakijażu potrafi dobrze zmyć zanieczyszczenia i makijaż. W efekcie złych doświadczeń - albo podkład się warzył, albo miałam silne podrażnienia skóry po wielokrotnym przecieraniu płatkiem kosmetycznym. Płyn Clinique jest bardzo zaawansowany. Uważam, że łączy efekt czyszczenia płynem micelarnym z demakijażem olejowym. Jest to bardzo skuteczne. Praktycznie wystarczy przycisnąć płatek, aby usunąć cały makijaż. Zawartość płatka do demakijażu zdumiewa, a skóra jest naprawdę czyściutka. Po demakijażu skóra jest delikatnie natłuszczona, więc można zmyć tę pozostałość wodą. To sprawia, że płyn jest także idealny do skóry suchej, ponieważ wogóle nie powoduje podrażnienia i ściągnięcia skóry. Płyn Clinique jest dobry. To mój agent 007 do demakijażu. Polecam.

Share this product