BURRBERY Full Kisses pomadka

BURRBERY Full Kisses pomadka

Ciesz się kolekcją Burberry Kisses, dzięki nowej pomadce Burberry Full Kisses, która stanowi wyrazisty dodatek do rodziny produktów, a także nadaje ustom wygląd pocałunku pełnego kolorów.
Pomadka Burberry Full Kisses w prosty sposób obejmuje każdy kontur, podczas gdy unikalna płaska końcówka dopasowuje się precyzyjnie do zakrzywień ust – definiując je, modelując i powiększając w miarę rysowania.

Inspirowana tkaninami z kolekcji Burberry pokrywa usta bogatym blaskiem, po wykonaniu tylko jednego pociągnięcia.
Nawilża i nawadnia; jej formuła zapewnia kremową, komfortową konsystencję z intensywnym kolorem, który utrzymuje się nawet do ośmiu godzin.

„Full Kisses jest wspaniałą wielozadaniową pomadką. Nadaje pełen kolor, który trwa bez wysychania, nadaje ustom kształt, który sprawia, że wyglądają pełniej i wyraźniej - wszystko po wykonaniu jednego pociągnięcia. Odcienie używane za kulisami pokazów mody to Military Red No.553, pasuje do każdego odcienia skóry, oraz Nude Blush No.501, ponieważ kombinacja formuły Full Kisses, konsystencja i pigmentacja kolorem sprawia, że są one idealne.”

Wizażystka marki Burberry, Wendy Rowe

2g/ 126 pln

Dostępne w Perfumeriach Sephora.

TEST REDAKCJI

Monika: Burrbery Full Kisses - kolor 525 Coral red. Cudowna pomadka w formie wykręcanej kredki. Świetnie wyprofilowana, dlatego łatwo można podkreślić ładny kształt ust. Coral red to przepiękny, bardzo intensywny kolor. Pomadka ma bardzo dużo pigmentów, więc wystarczy jedno pociągnięcie i mamy wyrazisty odcień na ustach. Jest bardzo trwała. Kilka godzin trzyma się bez poprawek. Śliczne, szykowne opakowanie uprzyjemnia użytkowanie. Polecam.

 

Share this product