BUMBLE AND BUMBLE Repair Blow Dry Serum

BUMBLE AND BUMBLE Repair Blow Dry Serum

Bb.Repair Blow Dry należy rozprowadzać równomiernie na wilgotne włosy, od nasady po końcówki. Używać samodzielnie albo rozpoczynając od Bb.Primer takich jak (Prep, Tonic , Hairdresser’s Invisible Oil Heat/UV Protective Primer ) , albo produktów nadających objętość (Thickening Hairspray).

Repair Blow Dry pomaga w naprawie włosów, które potrzebują dodatkowego nawilżenia i naprawy. To serum w kremie nadaje rozdwojonym końcówkom miękkość, gładkość i zdrowo wyglądający wygląd już po 3 dniach. Odżywcza mieszkanka ekstraktów z róży jerychońskiej, nawilża i przynosi suchym, zniszczonym włosom poprawę, podczas gdy naprawcza technologia zapobiega przyszłym uszkodzeniom.

Serum Repair Blow Dry zawiera filtry UVA/UVB dla ochrony włosów przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, chroniąc włosy przed dodatkowym wysuszeniem.

150 ml/ 149 PLN

Dostępne wyłącznie w Perfumeriach Sephora.

TEST REDAKCJI

Agnieszka: Odżywkę BUMBLE AND BUMBLE stosuję już od trzech miesięcy. Najpierw dzięki testowaniu przez TK, a teraz już zaopatruję się w nią sama. Jest bardzo dobra. Myję włosy co dwa dni, a następnie zawsze suszę. Bez ochrony moje włosy szybko się przesuszały, a teraz są ładne, błyszczące, nie łamią się, a końcówki nie rozdwajają. Jest skuteczna, zatem polecam do częstego stosowania. Aha, co ważne, nie skleja, ani nie obciąża włosów.

 

Share this product