BODY BOOM Niebieska glinka

BODY BOOM Niebieska glinka

Glinka do twarzy i ciała, bogata w minerały. Wygładza, oczyszcza i delikatnie złuszcza. W 100% naturalna pochodzi z najdalszych zakątków Syberii.

Nadaje się do cery suchej, wrażliwej i dojrzałej.

Glinka jest delikatna, a zarazem bardzo skuteczna. Minerały i witaminy dobrze odżywiają skórę sprawiając, że odzyskuje zdrowy i pełen witalności wygląd. Idealnie sprawdza się także podczas zabiegów oczyszczających (pory, zaskórniki, wypryski), usuwania cellulitu oraz masażu złuszczającego.

Wskazania:

  • skóra zanieczyszczona
  • skóra wrażliwa, sucha
  • oznaki starzenia
  • cellulit
  • skóra szorstka i matowa

Cena: 45 zł, Pojemność: 200g

TEST REDAKCJI

Anna: Jestem zwolenniczką naturalnych kosmetyków, dlatego bardzo się ucieszyłam, że otrzymałam do testowania niebieską glinkę. Dzięki TK! Maski z glinek mają u mnie pierszeństwo przed wszystkimi innymi. Wierzę w ich właściwości i pewnie dzięki nim moja cera wygląda naprawdę dobrze. Maska niebieskiej glinki, a w zasadzie zielono-niebieskiej bardzo dobrze oczyszcza skórę. To pierwszy efekt, który zauważyłam. Wszelkie ciemne kropki na twarzy, zaskórniki znikają. Cera jest przyjemnie oczyszczona i nawilżona. Czy usuwa oznaki starzenia jak wskazuje producent? Może po kilkunastu użyciach coś zauważymy. To napewno będzie efekt oczyszczenia skóry, jej nawilżenia, odżywienia. Na te kilkanaście razy jedno opakowanie zapewne starczy, ponieważ niebieska glinka jest rzeczywiście wydajna, a opakowanie spore. Ja z czystym sumieniem polecam ten produkt. 

Share this product