BEVERLY HILLS FORMULA Perfect White Black

BEVERLY HILLS FORMULA Perfect White Black
  • Wybielająca pasta do zębów zawierająca aktywny węgiel drzewny, którego działanie bezpieczne i skuteczne zostało potwierdzone badaniami naukowymi.
  • Pasta pomaga zwalczać nieświeży oddech i zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.
  • Węgiel aktywny nie tylko eliminuje bakterie powodujące nieświeży oddech i neutralizuje pozostałe zapachy, pozostawiając uczucie świeżego oddechu przez cały dzień, lecz także ma działanie wybielające.
  • Dzięki niskiej ścieralności pasta jest łagodna dla szkliwa, a jednocześnie bardzo skuteczna w usuwaniu przebarwień.
  • Węgiel aktywny dobrze wiąże się z taninami. Są to związki występujące w kawie, herbacie, winie, owocach i przyprawach, które pozostawiają na zębach brzydki, żółtawy osad. Węgiel aktywny pomaga usunąć garbniki z powierzchni zębów bez szkody dla szkliwa.
  • Dla dodatkowego usuwania przebarwień, pozostaw pastę na zębach przez 1 minutę przed szczotkowaniem.
    Pasta Natural White Total Breath Black jest obecnie dostępna w opakowaniu 75 ml + 25 ml gratis.

cena: ok.18 PLN

TEST REDAKCJI

Agnieszka: Beverly Hills Formula wybielająca pasta do zębów Black - czarna pasta do zębów! WOW! jeszcze się z taką nie spotkałam. Ma bardzo fajny, świeży, miętowy smak. Dzięki zawartemu w paście węglowi drzewnemu pasta ma kolor czarny, ale nie "brudzi" zębów, a wręcz je wybiela. 
Przebarwienia, które pozostają na zębach po kawie, mocnej herbacie, papierosach, winie zostały usunięte. Po miesięcznym stosowaniu widać efekt - zęby jaśniejsze o kilka odcieni. Na szczęście wybielanie jest delikatne i nie szkodzi zębom. Ścieranie następuje łagodnie i bez głębszej ingerencji w szkliwo.
Po zastosowaniu świeży oddech utrzymuje się dosyć długo. Smak i zapach mięty nie jest ani za mocny ani za słaby. Polecam, super efekt i niezapomniane wrażenia ze stosowania!


Share this product