BENEFIT The PORefessional Instant Wipeout Maseczka oczyszczająca

BENEFIT The PORefessional Instant Wipeout Maseczka oczyszczająca

1. Naciśnij! Naciśnij mocno plastikowy bąbelek na saszetce, aby uwolnić zawarte w nim serum oczyszczające pory i odczekaj chwilę, aż wsiąknie w pasek (można delikatnie naciskać saszetkę, aby zapewnić równe nasiąkniecie).

2. Nałóż! Otwórz saszetkę poprzez wyznaczony róg. Wyjmij nasączone płatki i nałóż Gładką stroną na obszar, który chcesz upiększyć i uwolnić od porów: nos, czoło, broda. Zrelaksuj się, zamknij oczy i czekaj na aż zacznie działać BENEmagia!

3. Zetrzyj! Po 10 minutach usuń maskę, następnie użyj Szorstkiej strony aby oczyścić obszar, na który była nałożona maseczka. Nie spłukuj.

Dla szybkiego efektu WOW używaj 2 razy w tygodniu.

Pssst… Skarbie, marzy Ci się mat doskonały? Po maseczce osusz twarz ręcznikiem, a następnie nałóż nasz żel matte rescue na całą twarz (omijając okolice oczu).
Pory staną się mniej widoczne, cera będzie gładsza, czystsza, matowa… Nie musicie nam dziękować!

Pozbądź się zanieczyszczeń cery z nową maseczką oczyszczającą POREfessional Instant Wipeout.

Delikatna, nasączona oczyszczającym płynem materiałowa maska łagodnie złuszcza, oczyszcza i zwęża pory.

Za co ją kochamy?
Ta materiałowa, dwustronna maska oczyszcza i zmniejsza pory, a do tego złuszcza naskórek aby problematyczna strefa T odzyskała blaski i gładkość. Wygodny i uniwersalny pasek nasączony maską do "ścierania" może być nakładany na nos, brodę i czoło.

3… 2… 1… Czysty strat dla Twojej strefy T!

Jak ją stosować?

Naciśnij. Nałóż. Zetrzyj.
1. Naciśnij przycisk na saszetce
2. Nałóż pasek na wybraną strefę
3. Zetrzyj drugą stroną chusteczki!

Opakowanie-walizeczka zawiera 8 saszetek z maseczką!

TEST:

- 94% potwierdziło, że maseczka oczyszcza pory
- 92% stwierdziło, że po użyciu pory są mniej widoczne
- 89% opisało swoją cerę po aplikacji maseczki, jako gładszą

Test konsumencki na panelu 66 kobiet w okresie 1 tygodnia.

Dostępne w Perfumeriach Sephora. Opakowanie 8 szt/ cena:155 PLN.

TEST REDAKCJI

Ania: Zauważyłam, że marka Benefit zawsze zaprasza do zabawy! Czy jest to pielęgnacja, czy makijaż to zawsze jest dodatkowa okazja, aby trochę poszaleć i pobawić się kosmetykami. Tym razem bawiłam się w usuwanie ciemnych kropek z twarzy...i wogóle w oczyszczanie buzi. Tak, niestety moja skóra jest mieszana, i w kierunku tłustej w pasie T. Efekt jest taki, że często na czole, na brodzie tworzą się zaskórniki, a na nosie niestety ciemne plamki. BENEFIT The PORefessional ma całą gamę produktów dla takich jak ja. Często z nich korzystam, bo rzeczywiście jako jedne z nielicznych przynoszą wymierne korzyści. Nowe są maseczki na tkaninie z serum oczyszczającym. I znowu zabawa, tym razem, aby dobrać się do oczyszczającej maseczki musimy nacisnąć bąbelek na saszetce, a następnie nałożyć maseczkę na problematyczny obszar. W moim przypadku zastosowałam na nos i na czoło. Świetne, czarne kropki poznikały, czoło oczyszczone i tak się nie błyszczy. Rewelacja. 

Share this product