BELL SECRETALE Eye Liner Pencil

BELL SECRETALE Eye Liner Pencil

Kredka do oczu w ołówku wzmocni efekt maskary i pozwoli uzyskać zmysłowy efekt glamour, przy pomocy głębokiego i modnego koloru. Wodoodporna i super miękka jest jednocześnie wystarczająco trwała, żeby nadać kuszący kształt oczu. Kredka dostępna jest w gamie czterech atrakcyjnych kolorów. Zwolenniczki tradycyjnego makeupu do wyboru mają odcienie tradycyjne, a lubiące eksperymentować i bawić się makijażem mogą wypróbować bardziej szalone barwy. Idealny kosmetyk do smoky eye. Delikatna w aplikacji.

TEST REDAKCJI

BELL SECRETALE Eye Liner Pencil

Emily: BELL SECRETALE Kredka bardzo wydajna, nie łamie się. Twardość oceniam na średnią, bardzo dobrze się maluje kreski przy makijażu à la „kocie oczy”. Nie rozmazuje się, trzyma się przez cały dzień i cały wieczór, a po zmyciu nie zostawia śladów. Ogólna ocena 5/5.

Paulina: BELL SECRETALE Mam problem z określeniem koloru :) jest bardzo ładny ale ani to jest niebieski, ani to stalowy, kolor zdecydowanie niespotykany. Kredka nie należy do miękkich, ale jak dla mnie jest poprawna. Bardzo ładnie wygląda na oku. Nie ściera się i nie rozmazuje.

KasiaBo: BELL SECRETALE WODOODPORNA KREDKA DO OCZU - miękka kredka do oczu w ołówku. Posiadam dwa odcienie (brąz oraz morski) stosuję je zamiennie do dziennego i wieczorowego makijażu oka i mogę potwierdzić ich wodoodporność. Kolor utrzymuje się do kilku godzin bez rozmazywania. Dzięki dosyć miękkiej konsystencji łatwo obrysować oko. Kolor morski dodatkowo lekko błyszczący co dodaje blasku i rozświetla. Nie uczula i nie podrażnia nawet delikatnych oczu.

Share this product