BELL SECRETALE Mega Volume Mascara with Argan Oil

BELL SECRETALE Mega Volume Mascara with Argan Oil
Opis na Zajawce

Intensywnie pogrubiający tusz do rzęs z olejem arganowym.

Rozpieść swoje rzęsy nałożeniem wyjątkowej mascary, która dzięki specjalnej formule long lasting nada im na wiele godzin niesamowitą objętość. Intensywny kolor naniesiemy specjalną szczoteczką z włosia idealnie rozczesującą intensywnie pogrubione rzęsy.

Woski ryżowy, pszczeli i carnauba oraz oliwa z oliwek a także olej arganowy to kombinacja składników zapewniających poprawę kondycji, a co za tym idzie zdrowy połysk i odpowiednie nawilżenie oraz odżywienie i wygładzenie naszych rzęs.

Secretale Mega Volume Mascara zapewni ci legendarne spojrzenie, które nigdy nie wychodzi z mody, będąc jednocześnie tuszem bezzapachowym, niepozostawiającym grudek.

TEST REDAKCJI

Paulina: Bell Intensywnie pogrubiający tusz z olejem arganowym – tusz, który ma dobrą szczoteczkę, długą ze specjalnymi rowkami do podkręcania. Łatwo zmywalny nie trzeba trzeć oczu podczas demakijażu. Jest trwały - w bardzo dobrym stanie utrzymuje się 8-9 godzin, a to długo, jak na moich rzęsach. Dla tuszy, moje oczy to zawsze wyzwanie. Drugi problem - jestem wrażliwcem, na szczęście tusz Bell nie wywołuje łez, tak jak potrafią niektóre tusze, czyli nie uczula.

Share this product