BECCA Rozświetlacz C POP

BECCA Rozświetlacz C POP

Jeden z najlepiej sprzedających się kosmetyków BECCA, który podkręca makijaż na „wysoki połysk”. To kosmetyk z klasą. Działa na twarz jak reflektor. Shimmering Skin Perfector Pressed maksymalnie rozświetla skórę. Inspiracją do jego stworzenia było światło słoneczne w samo południe.

Zawiera rozświetlające perły, które pochłaniają, rozpraszają i operują światłem w taki sposób, aby naśladować naturalny blask. Wielobarwne perełki z pigmentem wyrównują koloryt cery. Ma nietypową jak dla takiego produktu konsystencję, bo łączy suche pigmenty z płynnymi, aby stworzyć komfortowe uczucie na skórze, dzięki któremu jest lekki, niewyczuwalny i nigdy się nie warzy. Rezultat: wysoki połysk, ale z klasą.

Cena:155 pln

Dostępne w perfumeriach Sephora.

TEST REDAKCJI

Andżelika: Zajmuję się stylizacją i makijażami zawodowo i też z pasji. Od tego roku dostępne w Sephorze są kosmetyki Becca. Rozświetlacze tej firmy są moim zdaniem najlepsze na rynku. Becca Shimmering Skin Perfector kolor C Pop nadaje piękny i zdrowy rozświetlony efekt. Sama stosuję go nie tylko nad kości policzkowe, na skronia, ale także na ciało. Staje się wtedy cudnie rozświetlone. Użyte na nogi, bosko je rozświetla. Polecam.

Share this product