ARTISTRY STUDIO Los Angeles - Lights Camera - Błyszczyk

ARTISTRY STUDIO Los Angeles - Lights Camera - Błyszczyk

To Twój moment – poczuj nawilżenie ust dzięki lekkiemu błyszczykowi o wyjątkowej żelowo-olejowej formule ze składnikami wzmacniającymi i odżywczymi. Ten błyszczyk zapewnia przejrzysty połysk o balsamicznie miękkim wykończeniu i jest doskonały,
gdy chcesz uzyskać efekt naturalnie zmysłowych, lśniących ust. Ma słodki kokosowy zapach, a jego formuła nie jest kleista. Produkt dostępny w koralowym odcieniu Pacific Coral oraz Pacific Wave, który w tubce ma kolor niebieski, a po nałożeniu staje się kryształowo przezroczysty.

RECENZJA REDAKCJI

Błyszczyk "Pacific Wave" od Artistry Studio Los Angeles Edition jest zaskakujący! Ma piękny morski kolor ze złotymi drobinkami, który po nałożeniu na usta staje się przezroczysty. Usta stają się pięknie wygładzone, lśniące od złotych drobinek. Przepięknie podkreśla usta. Sprawa, że naprawdę uroczo błyszczą, wyglądają na pełniejsze, mam wrażenie, że nawet delikatnie powiększa usta optycznie.  Błyszczyk ma żelowo-oleistą formułę, dzięki czemu jest wrażenie ukojenia ust, gdy są zbyt przesuszone. Ta formuła sprawia też, że błyszczyk długo utrzymuje się na ustach. Co jeszcze w nim lubię? Ma subtelny egzotyczny zapach. Trochę przypomina wodę kokosową z sokiem z egzotycznych owoców. Zapach bardzo jest przyjemny i podkreśla wyjątkowość tego błyszczyka. Błyszczyk ma gąbeczkę, którą znamy z innych błyszczyków Artistry, zatem jakość i przyjemność jest zachowana. Ta gąbeczka jest świetnie wyprofilowana i przyjemnie delikatna, więc aplikacja błyszczyka jest łatwa i naprawdę przyjemna. Nie wiem, jak Wy, ja uwielbiam dość często nakładać błyszczyk, nawet jeśli jeszcze jest na ustach... tak po prostu dla przyjemności. 

 

 

 

Share this product