ARTISTRY Rozświetlający błyszczyk

ARTISTRY Rozświetlający błyszczyk

ARTISTRY™ rozświetlający błyszczyk do ust z kolekcji Pacific Lights w pięciu energetyzujących kolorach sprawia, że makijaż staje się bardziej wyrazisty i wyjątkowy. Paleta zawiera kolory odpowiednie do każdej pory dnia, sytuacji i miejsca.  Przejrzysty odcień Tropical idealnie nadaje się do podkreślenia ust podczas leniwych dni spędzonych na plaży, a radosne kolory Cherry lub Pink Grapefruit doskonale sprawdzą się podczas wieczoru w mieście. Jeśli chcesz zwrócić uwagę na swoje usta, podkreśl je wyrazistymi kolorami, takimi jak Citrus lub Wild Berry. Każdy błyszczyk ma delikatny smak mięty, co daje efekt poczucia świeżości.

Błyszczyk jest dostępny w zestawie z podświetlanym aplikatorem i lusterkiem. Wbudowane światełko wraz z lusterkiem pozwala na dokładne pokrycie ust błyszczykiem w ulubionym odcieniu w każdej sytuacji – nawet gdy jest ciemno.

Cena: 90,00 zł

TEST REDAKCJI

Anna: Po raz pierwszy miałam okazję sprawdzić w działaniu kosmetyki kolorowe Amway Artistry. Błyszczyk zaskoczył mnie już na samym początku - świetnym stylistycznie opakowaniem, ale gdy go odkręciłam, to naprawdę był efekt WOW! Aplikator ma wbudowane diody, imitujące światło dzienne, a na drugiej części opakowania jest lusterko, więc można w dowolnym miejscu użyć błyszczyka bez obaw, że pomalujemy się krzywo. OK, może to nie byłoby aż tak tragiczne w skutkach, niż gdybyśmy używały pomadki, ale błyszczyk Artistry jest bardzo mocno napigmentowany i kolor jest intensywny, zatem linia warto by również była idealna. Błyszczyk bardzo ładnie rozświetla usta i daje efekt ich powiększenia. Zawiera delikatne niebieskie drobinki, co powoduje, że usta wydają się bielsze. Podczas aplikacji wyraźnie czuć miętę, co świetnie odświeża. Zdecydowanie polecam, bardzo pozytywne wrażenie.

Share this product