Życie po 50: rozpoczęcie wiecznie młodego stylu życia

Życie po 50: rozpoczęcie wiecznie  młodego stylu życia
Produkty Three Part Harmony™ firmy Origins oferują nowoczesne podejście do zmieniającego się sposobu myślenia.

W ostatniej dekadzie, nowy sposób myślenia o życiu i starzeniu się stał się bardzo popularny
w środowisku baby-boomers. Zmiana modelu, która często związana jest z hasłem „wiecznie młodzi”, oferuje nowe i bardziej pozytywne podejście do życia po 50-tce. Współczesna kobieta nie przejmująca się wiekiem ma poczucie, że na to zasłużyła i jest gotowa rozpocząć nowy, ekscytujący rozdział swojego życia, jest otwarta na wszelkie możliwości podróżowania po świecie i odkrywania nowych ścieżek. Sposób w jaki spędza swój czas, wydaje pieniądze czy doświadcza życia obrazuje jej życiowy światopogląd.

Kiedy już czuje się komfortowo w swojej skórze, zaczyna szukać wielowymiarowych produktów kosmetycznych, które sprawią, że będzie czuć się i wyglądać promiennie. Nie potrzebuje już produktów z linii „50+”, skierowanych specjalnie do niej, które będą walczyć z jej zmarszczkami,
a suchość skóry to nie jest jej najważniejszy problem. Teraz pragnie ona bogatych, zaspokajających wszystkie potrzeby produktów, które będą utrzymywać wilgoć skóry, dbając przy tym o jej jędrność i blask.

W tym czasie, „stan uśpienia”, o którym naucza biogerontologia, powoduje starzenie się skóry, która staje się mocno odwodniona i zaczyna obwisać. Te zniszczone komórki uwalniają łańcuch negatywnych sygnałów zakłócając normalne funkcje komórkowe co prowadzi do obniżenia produkcji lipidów, kolagenu i błonnika. Zmniejszona struktura wsparcia, spowodowana utratą tych niezbędnych elementów, utrudnia skórze przechowywanie rezerw wilgoci. Koniecznym zatem jest obudzenie normalnych funkcji skóry i odwrócenie cyklu uśpienia, żeby odnowić i naprawić komórki.

Origins przeszukał cały świat, żeby znaleźć naturalny reaktywator młodości i odkrył cebulkę kwiatu białego narcyza w żyznej ziemi krajów wschodniego wybrzeża Morza Śródziemnego. Cebulka kwiatu jest symbolem odnowy i potrafi rozbudzić samą siebie ze stanu uśpienia. Origins użył tego silnego kwiatu, żeby stworzyć wszechstronny kompleks, który przywraca młodzieńczą długowieczność – serię Three Part Harmony™ . Linia Three Part Harmony™ to dwutorowy system, który składa się z bogatego, zmiękczającego Serum z dodatkiem olejku, który dostarczą intensywną wilgoć do skóry oraz z luksusowego Odżywczego Kremu, który pozostawia skórę promienną i zdrową.

Kompleks ten zawiera koktajl nawadniających i odmładzających elementów, który przywraca młodzieńczą długowieczność poprzez wznowienie energii komórkowej. Witamina C, która pobudza produkcję kolagenu, wraz z ekstraktem z liścia lukrecji naprawiają wielorakie znaki starzenia się, spłycają linie, nawadniają skórę, podnoszą i ujędrniają ją, przywracając przy tym jej wytrzymałość. Promienność skóry jest wynikiem zastosowania korzenia rośliny tarczycy oraz ekstraktu z jabłka, które przywracają blask oraz rozświetlają skórę zmęczoną czasem.

Z czasem, kompleks Three Part Harmony pobudza kolagen, który wspiera podnoszenie się i ujędrnianie skóry. W trakcie stosowania, oba te bogate, kremowe produkty dostarczają nawodnienia skóry, które jest odporne na starzenie się i naprawiają utratę wilgoci zwiększając sprężystość skóry. Ostatecznie, komórkowa energia jest odbudowana a skóra podnosi się i nabiera blasku. Kompleks ten zawiera mieszankę olejków eterycznych z róży, fiołków i jaśminu, który jest swoisty dopełnieniem luksusowego użytkowania produktu.

Odżywczy Krem Three Part Harmony™ (304 zł) oraz Serum z dodatkiem olejku (304 zł), które zostały opracowane do potrzeb skóry wiecznie młodej i zawierają naturalne składniki dostarczając wielowymiarową opiekę.

  • No video selected.